منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۹
شناسه خبر: 297000
گروه :خبر
IMG_4718

مسئول بسیج دانشگاههای کیش اظهار کرد: با مذاکره با کشورهای همچون آمریکا معیشت مردم و اقتصاد مملکت بهبود پیدا نمیکند و مذاکره با آمریکا نتیجه ای جز نفوذ و راه پیدا کردن بیگانگان به بدنه نظام را ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  محمد حسین یوسف پور، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای جزیره کیش در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان اینکه آقایان به جای سفرهای آن چنانی و هزینه های سرسام آوری که بابت سفرهایشان پرداخت می شود به فکر معیشت مردم باشند، گفت: ، دلسوزانی که به فکر رفع تحریم ها بودند و ادعا داشتند که تحریم ها پدر مردم را در آورده است و استخوان های مردم مزدبگیر را خرد کرده است آیا مردم مزد بگیر هم می توانند چنین سفرهایی داشته باشند.

 

وی افزود: هیئت چند ده نفره راه انداخته و به بهانه بازدید از دانشگاه آن هم در ایام تعطیل به تفریحات نوروزی می پردازند، چه دلیلی دارد هزینه سفر تفریحیشان  از شهریه دانشجویانی که تحریم ها پدرشان را در آورده است تأمین شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای کیش اظهار کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امسال را سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری کردند، لذا از دولتمحترم انتظار می رود به فکر نیروها و پتانسیل های داخلی بوده و از ظرفیت های آن ها به نحو أحسن استفاده کنند و آغوش خود را به روی نیروهای مؤمن و انقلابی باز کنند و از خود باوری و اعتماد به نیروی داخلی که در ملت وجود دارد استفاده کرده و آنرا در بین ملت تقویت کنند.

 

یوسف پور تصریح کرد: همان طور که مشاهده کردیم با مذاکره با کشورهایی همچون آمریکا معیشت مردم و اقتصاد مملکت بهبود پیدا نمیکند و مذاکره با آمریکا نتیجه ای جز نفوذ و راه پیدا کردن بیگانگان به بدنه نظام را ندارد.

 

 

وی با اشاره به اینکه عده ای از برجام ٢،٣ و غیره  سخن می گویند ، بیان کرد: ، مگر از برجامی که به اصطلاح به فرجام رساندند د ملت و مملکت چه خیری دیدند که به فکر برجام های دیگری هستید .

 

 

یوسف پورافزود: نتیجه برجام های ٢ ، ٣ و غیره تجزیه سپاه ، تحویل موشک ها و ازبین رفتن قدرت دفاعی و در نهایت تحویل کلید مملکت به دست آمریکاست و آمریکا و بدخواهان داخلی این خیال خام را به گور خواهند برد.

 

مسئول بسیج دانشگاههای کیش خاطرنشان کرد: : دولت محترم  طبق بیانات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی با جدیت دست به اقدامات عملی زده و  چندین اقدام اساسی که رهبر انقلاب برای نجات اقتصاد کشور بیان کردند را توجه ویژه داشته و نگذارند در حد شعار باقی بماند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی