منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۰
شناسه خبر: 189726
گروه :خبر
image271137

حداد عادل گفت: از نظر ملتی برای حفظ استقلال خود انقلاب کرده است ، تفکری که مذاکره با آمریکا را برای خود افتخار می داند، مردود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در همایش “ما اجازه نمی دهیم” کرمان با اشاره سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) ابراز داشت: امام راحل کاری سترگ و عظیم کرد که آن تاسیس اصل نظام و منقرض کردن سلطنت ستمشاهی بود.

این مبارز دوران انقلاب خاطر نشان کرد: امروز وظیفه ما این است که راه امام را پشت سر رهبری طی کنیم.

وی تشریح کرد: آنچه که ما در ۳۶سال گذشته و قبل از آن در دوران ریاست جمهوری از ایشان دیده ایم همگی نشان می دهد ایشان در جهت حفظ و تقویت نظام اسلامی و اطاعت از امام قدم برداشته اند.

حداد عادل تاکید کرد: امروز رهبری پرچمدار حفظ میراث بزرگ امام یعنی جمهوری اسلامی است و ملت ایران امروزسخن امام را از زبان رهبری می شنوند.

وی اظهار داشت: یکی از کارهای بزرگ رهبری گفتمان سازی برای جامعه براساس اسلام و اندیشه های امام و متناسب با اقتضاهای روز است.

این نماینده مجلس عنوان کرد: با مراجعه به تاریخ ۲۶ساله رهبری در می یابیم ایشان ایستادگی در برابر استکبار جهانی و مقاومت و ایستادگی اسلامی را نظریه پردازی کرده اند.

حداد عادل در تشریح سخنان مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین (ع) بیان داشت: وقتی ایشان می گویند من اجازه نمی دهم با دانشمندان صحبت شود و به حریم عزت و استقلال ما قدم بگذارند این همان گفتمان برخواسته از استقلال طلبی ایشان برگرفته از قرآن است.

رئیس فرهنگستان ادب و زبان فارسی بیان داشت: گفتمان دیگر رهبری ایستادگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است که از همان سالهای نخستین رهبری ایشان بسیار بر این مسئله تاکید کردند و نسبت به سرنوشت جوانان در برابر این تهاجم دغدغه داشتند.

وی بیان اینکه تاکید رهبری برجهاد علمی تنها در موضوع هسته ای نیست ، اعلام داشت: ایشان بسیاری از حرکت های پیشروی دانشگاهی ما را نظارت می کنند و بسیاری از رشته های علمی با پشتیبانی و تاکید ایشان پیشرفت کرده اند.

این مقام مسئول تاکید کرد: ایشان می گویند اگر بخواهیم در اقتصاد و سیاست پیشروی داشته باشیم باید پیشرفت علمی داشته باشیم.

حداد عادل با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: مقام معظم رهبری نام وقایع سال ۸۸ را به درستی فتنه گذاشتند و ملت را به لزوم مقابله با جنگ نرم دشمن و داشتن بصیرت دعوت کردند.

وی ادامه داد: ایشان چراغی فرا راه ملت گرفتند تا مردم با بصیرت از فتنه بگذرند و این بصیرت مردم بود که ۹ دی را آفریدند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در سال های اخیر ایشان یکی دو گفتمان مهم دیگر را مطرح کردند که یکی از آن ها سبک زندگی اسلامی است و هشدار می دهند که زندگی ما به طرق مختلف از اسلام دور شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه در شرایط حاضر مهم ترین گفتمان مقام معظم رهبری ، اقتصاد مقاومتی است، اعلام کرد: با اقتصاد مقاومتی حل مسئله هسته ای برای ما آسان تر می شود و باید اقتصاد خود را آنچنان سر و سامان دهیم که دشمن برای ضربه زدن به ملت ما از روش های اقتصادی نتواند استفاده کند.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که می خواهند در مذاکرات کوتاه بیایند، مذاکره با آمریکا را برای خود افتخار محسوب کنند، گفت: ولی آنها بدانند از نظر ملتی که انقلاب کرده و صد ها هزار شهید، جانباز و آزاده را برای حفظ استقلال خود تقدیم کرده است ، صاحبان این افکار مردود اند.

وی با بیان اینکه تبعیت ملت ما از مقام معظم رهبری یک تبعیت تقلیدی کورکورانه نیست ، تشریح کرد: رهبری برای همه مواضعی که دارند استدلال می کنند و منطقی حرف می زنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است