منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
شناسه خبر: 202226
گروه :خبر
images
 

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با هرمز:

مذاکرات هسته ای فرصتی برای احقاق حقوق از دست رفته کشور است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه خوی استکباری کشورهای غربی برای ما پذیرفته نیست،تاکید کرد:مذاکرات هسته ای فرصتی برای احقاق حقوق از دست رفته کشورمان است.

ابوالقاسم جراره ،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به مذاکرات ایران با کشورهای غربی گفت: آمریکا و کشورهای استعمار گر غربی خوی استکباری و استعماری دارند که برای ما پذیرفته نیست و از این جهت رابطه خوبی با آنها نخواهیم داشت.

وی اظهار کرد:آمریکا مصداق بارز کشوری است که به دنبال برهم زدن امنیت منطقه ، دخالت در امور داخلی کشورها و ایجاد ظلم و ستیز در جامعه است لذا این اقدامات برای ما پذیرفته نیست.

جراره تصریح کرد: کشورهای غربی با سوء استفاده از قدرت رسانه ای و گزافه گویی مصداق شرارت و جنگ طلبی را به کشور ما القاء می دهند و مذاکرات ایران برای احقاق حقوق از دست رفته کشورمان است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد:مذاکرات هسته ای فرصتی برای جمهوری اسلامی ایران است که به جهانیان ثابت کند که هیچگاه به دنبال حمایت از تروریست و بمب هسته ای و تعرض به ملت ها نیست و اگر عاقلانه رفتار شود آمریکا که منشاء همه مشکلات دنیا است به جهانیان شناخته می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است