منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
شناسه خبر: 176050
گروه :خبر
 

واکنش برادر شهید شهریاری به بیانیه لوزان

مذاکرات مانند جام زهر تلخی هایی هم به همراه دارد

برادر شهید شهریاری گفت: بیانیه صادر شده حق شهدای هسته ای ایران را همانند پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران در دوران دفاع مقدس احقاق کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، فرید شهریاری با اشاره به موفقیت های تیم هسته ای ایران درمذاکرات اظهار داشت: صدور این بیانیه مطبوعاتی موجب خوشحالی مردم ایران است که پس از 12 سال مذاکره به نتایجی دست یافتیم.

وی با بیان اینکه این موفقیت موجب افزایش اقتدار ملی ملت ایران می شود، تصریح کرد: باید دولتمردان در مقابل دشمنان هوشیار بوده و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموند دشمن در هر لباسی که باشد همواره دشمن است.

برادر شهید هسته ای ایران خاطرنشان کرد: موفقیت های ایران در زمینه انرژی هسته ای و مذاکرات مدیون زحمات دولتمردان ایرانی در طول این مذاکرات بوده است که نتیجه آن موفقیت علمی و دیپلماسی ایران است.

شهریاری بر ضرورت ادامه راه شهدای هسته ای در مذاکرات تاکید کرد و گفت: در گفت و گو های طرفین باید این ضرورت مورد توجه باشد.

برادر شهید شهریاری در پاسخ به این سئوال که بیانیه صادر شده حق شهدای هسته ای ایران را احقاق کرد، گفت: امام خمینی (ره) با پذیرش قطعنامه 598 در دوران دفاع مقدس آن را همچون نوشیدن جام زهر عنوان کردند که امروز هم این مذاکرات دارای تلخی ها و شیرینی های خاص خود است.

وی با بیان اینکه ما همواره مطیع اوامر مقام معظم رهبری هستیم، خاطرنشان کرد: ملاک اصلی منویات مقام معظم رهبری است.

برادر شهید شهریاری با اشاره به اینکه انجام برخی نرمش ها برای رسیدن به این توافق از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید بود، افزود: این نرمش ها به اقتدار ملی ایران می انجامد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی