منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۱
شناسه خبر: 211671
گروه :خبر
13940511000749_PhotoA
 

به رغم تکذیب‌ مسئولان هواپیمایی ایران اعلام شد

مذاکرات ایران و روسیه برای خرید سوپرجت‌های سوخو

وزیر حمل و نقل روسیه اعلام کرد این کشور در حال مذاکره با ایران برای فروش سوپرجت‌های سوخو ۱۰۰ است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ماکسیم ساکولو، وزیر حمل و نقل روسیه، اعلام کرده است که مقامات روس در حال مذاکره با ایران برای فروش سوپر جت‌های سوخوی 100 به کشور هستند.

ریانوستی نیز به نقل از ساکولو گزارش داد که نه تنها فروش هواپیما به نفع دو کشور است بلکه مبادلات دو طرف در زمینه‌های ماشین آلات و خودرو نیز می تواند برای دو طرف مفید باشد.

این مقام روس همچنین اعلام کرده است که در زمان برگزاری اجلاس وزرای حمل و نقل کشورهای حوزه دریای خزر، مذاکراتی درباره همکاری در این حوزه بین ایران و روسیه صورت گرفته و حتی مقامات ایرانی از برخی زیر ساخت های حمل و نقل روسیه بازدید کردند.

سوپر جت‌های سوخوی 100، با دو موتور جت قادر به حمل بیش از 100 مسافر هستند و توسط شرکت سوخو یکی از زیر مجموعه های سبربنک، بزرگ‌ترین بانک روسیه، تولید می شوند.

لازم به ذکر است که مقامات ایرانی تا کنون این خبر را تأیید نکرده‌اند و حتی پیش از این عنوان شد که تمایل ایرلاین‌ها در ایران خرید هواپیماهای مورد تائید غربی است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی