منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰
شناسه خبر: 283247
گروه :خبر
image11
 

طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

مدیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی پارسیان منصوب شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی حسن شاهرخی را به عنوان مدیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و عضو هیأت اجرایی این منطقه منصوب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛طی حکمی از سوی دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شد.

دکتر مهدی کرباسیان در بخشی از این حکم خواستار رعایت اصول قانون مداری و توجه به اهداف دولت و رعایت اعتدال گرایی برای تحقق اهداف سازمانی شده است.

شاهرخی در کارنامه اجرایی خود عضویت در هیات مدیره چندین شرکت صنعتی و بنگاه مهم تولیدی را به ثبت رسانده است و پیش از این به عنوان مدیر مجتمع سنگ آهن سیرجان عهده دار مسئولیت بوده است.

منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان در محدوده ای بالغ بر 9 هزار و هشتصد هکتاردر شهرستان پارسیان استان هرمزگان واقع شده است و تحت نظارت و مدیریت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران”ایمیدرو” اداره می شود.

کمک به صادرات غیر نفتی محصولات صنعتی تولید شده، تامین نیازهای داخلی در زمینه صنایع اصلی مادر، استفاده از منابع گازی موجود در پارس جنوبی و شمالی،اشتغالزایی و رفع محرومیت از منطقه و کاهش هزینه های تولید به منظور تسهیل ورود کشور به بازارهای رقابتی جهانی از اهداف مترتب بر ایجاد این منطقه ویژه اقتصادی می باشد.

پیش از این محمدرضا زارع به عنوان سرپرست منطقه مذکور فعالیت داشت.

شهرستان پارسیان در 450کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قراردارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است