منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
شناسه خبر: 211478
گروه :خبر
1

نکوئی بعنوان مدیر جدید جهادکشاورزی شهرستان سیریک معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعیدالله مبارکی در مراسم تودیع و معارفه مدیران جهادکشاورزی شهرستان سیریک افزود:تعیین سیاست‌ها و راهبردهای مربوط به بخش کشاورزی، توسعه و عمران روستاها و مناطق عشایری‌و تنظیم و اجرای برنامه‌های توسعه کشاورزی در چارچوب سیاست‌های توسعه پایدار با اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی برای اشتغالزایی و رونق محصولات کشاورزی را مهم برشمرد.

 

فرماندار سیریک گفت: همه پست ها و مسئولیت های اجرایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به معنای خدمت بی منت به مردم و اجرای سیاست های نظام در چهارجوب قانون با هدف شکوفایی و توسعه آن بخش برای جامعه است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود:حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و استفاده از تسهیلات اعتباری بانک کشاورزی و‌سایر منابع بانکی و تشکیل صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی و روستایی با‌مشارکت تولیدکنندگان و فراهم آوردن تسهیلات لازم برای تأمین اعتبارات مورد نیاز تولید کنندگان بخش‌کشاورزی را از مدیریت جدید شهرستان برای رونق بهتر بخش کشاورزی شهرستان خواستار شد.

 

وی تصریح نمود: برنامه‌ریزی برای تولید و تأمین نیاز جامعه به محصولات و‌فرآورده‌های کشاورزی و دامی و توسعه صادرات با رعایت مزیت‌های نسبی در چارچوب سیاست‌های‌ حمایت از تولیدات داخلی بمنظور تامین بازار و رونق صادرات دانست.

 

وی با بیان اینکه تهیه استانداردها و ضوابط و برنامه‌ریزی لازم در زمینه تاسیسات و زیرساخت‌های مورد نیاز تولید و‌تولیدکنندگان بخش کشاورزی بسیار مهم است اظهار داشت: توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با توجه به ویژگی‌های اقلیمی و فرهنگی مناطق مختلف وارائه خدمات‌حمایتی و فنی مورد نیاز را از دیگر وظایف جهاد کشاورزی دانست.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح نمود:انجام پژوهش‌های کاربردی و توسعه ای در زمینه‌های آب و خاک، اصلاح بذر و نهال، اصلاح نژاد، پرورش دام و آبزیان، ‌آفات و بیماری‌های گیاهی و راه‌های مبارزه با آن، تدوین شیوه‌های‌مناسب و استفاده از فناوری‌های نوین توسعه کشاورزی و دامی‌متناسب با شرایط اقلیمی و جغرافیایی منظقه و افزایش بهره‌وری، کاهش ضایعات و بهبود کیفی تولید محصولات و فرآورده‌های بخش کشاورزی از موارد تاثیر گذار بخش کشاورزی عنوان کرد.

 

مبارکی بیان کرد: یکپارچه سازی اراضی، احداث راه‌های بین مزارع، تجهیز و نوسازی مزارع و باغ‌ها به منظور استفاده‌موثر از منابع و نهاده‌های کشاورزی و ارتقای بهره وری در فرآیند تولید با تأکید بر بهبود بهره وری از آب با توجه به کمبود منابع آبی شهرستان را از جمله برنامه های تاثیر افزایش تولید و راندمان بالا محصولات کشاورزی دانست.

 

در این آئین از خدمات 2 ساله سید رضا امیری زاده تقدیر بعمل آمد و آقای عون نکوئی بعنوان مدیر جدید جهادکشاورزی شهرستان سیریک معرفی شد.

 

همچنین آقای سید رضا امیری زاده بعنوان مدیر جدید زراعت سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان معرفی شد.

 

انتهای پیام /س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر