منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
شناسه خبر: 195326
گروه :خبر
ثبت احوال بستك

یوسف دیوانی چهره ی نام آشنای مطبوعات غرب استان، پس از ۱۲سال مدیریت بر اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک به منظور شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری جهانگیریه یوسف دیوانی چهره ی نام آشنای مطبوعات غرب استان، پس از ۱۲سال مدیریت بر اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک به منظور شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

وی که از سال۱۳۸۲و پس از شهرستان شدن بستک، به عنوان اولین رئیس اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان منصوب شده، ۱۲سال سابقه مدیریت این اداره و۱۷سال سابقه اجرایی در کارنامه خود دارد.

گفتنی است در زمان مدیریت دیوانی بر اداره ثبت اسناد واملاک بستک اقدامات بزرگ و موثری صورت گرفته که صدور اسناد مالکیت روستاها و افزایش دفاتر اسناد رسمی و ازدواج، و مکانیزه شدن خدمات ثبتی و سند تک برگ، از آن جمله است.

اما آنچه دیوانی را بیشتر معرفی می‌کند چهره مدیریتی ایشان نیست بلکه مردم ایشان را بیشتر به عنوان چهره‌ای دانشگاهی، مطبوعاتی، پژوهشگر و فرهنگی می‌شناسند که از بارزترین فعالیت مطبوعاتی وی می‌توان به صاحب امتیازی ماهنامه مروارید مهر اشاره کرد که از سال ۱۳۸۳تا کنون حضوری موفق در حوزه رسانه استان و غرب آن داشته است.

یوسف دیوانی که خود اصالتا اهل شهرستان بندرلنگه می باشد ، در رشته حقوق تحصیل کرده و از سال ۱۳۸۶ در دانشگاههای پیام نور بستک ، آزاد اسلامی جناح، و علمی کاربردی بندرلنگه و اخیرا پیام نور بندرلنگه مشغول به تدریس می‌باشد.

هنوز جایگزینی برای یوسف دیوانی جهت مدیریت اداره ثبت اسناد و املاک بستک معرفی نشده است .

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است