منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
شناسه خبر: 226606
گروه :خبر
خانجانی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه مدیریت کنگره عظیم حج را نیازمند مشارکت همه مسلمانان دانست و گفت : آل سعود با این مشارکت مخالف است و دولت عربستان باید از گروه های اسلامی جهان در راستای یک مدیریت صحیح و دقیق مشاوره بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت الاسلام و المسلمین محمد خانجانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز در محکومیت کشتار حجاج ایرانی به دست بی کفایتی رژیم آل سعود گفت : فاجعه مصیبت بار سرزمین منا ، که منجر به کشته شدن و زخمی شدن هزاران حجاج بیت الحرام شد بزرگترین عید مسلمانان را به عزا تبدیل و جهان اسلام بلکه جامعه بشری را عزا دار کرد.

 

وی افزود : هرساله جمعیت میلیونی از مسلمانان در سراسر جهان جهت فریضه حج به کشور عربستان عازم می شوند و این حضور میلیونی نیاز به برنامه ریزی ، تدبیر و مدیریت جدی دارد که متسفانه با وجود حوادث قبل از حکام بی کفایت آل سعود این بار هم با سوء مدیریت در حرمین شریفین فاجعه ای دردناک و اسف بار رخ داد.

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه اضافه نمود : سرزمین وحی متعلق به همه مسلمانان جهان است و مدیریت کنگره عظیم جهان نیاز به همفکری و مشارکت همه مسلمانان را دارد که متسفانه کشور عربستان با این همفکری و مشارکت مخالفت می کند و حتی حاظر به مشاوره نیست. که امیدواریم با وقوع این همه حوادث مسئولین عربستان به سر عقل بیایند و از عموم مسلمین جهان در راستای یک مدیریت صحیح و دقیق مشاوره بگیرند.

 
حجت الاسلام خانجانی در پایان با ضمن محکومیت حکام عربستان اظهار کرد : مسلمانان جهان در راه یک مدیریت ائتلافی کنگره عظیم مجدانه تلاش نمایند.

 
انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی