منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۶
شناسه خبر: 357924
گروه :خبر
000

فرماندار جاسک گفت: اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی نیازمند یک مدیریت جهادی بوده و با این امر می توان اقتصاد مقاومتی را به اقدام و عمل رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز  محمد احمدی فرماندارجاسک در دیدار با معتمدین و نخبگان حوزه شرق جاسک گفت:رویکرد اقتصاد مقاومتی تبیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی)با توجه به شرایط خاص جهانی و برون رفت از اقتصاد تک پایه ای نفت یک ضرورت اجتناب ناپذیر بود.
احمدی بیان کرد: در پنج برنامه ای که پس از انقلاب اجرا شده که اهم فعالیت ها حول محور اقتصاد بوده و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی نیازمند یک مدیریت جهادی بوده و با این امر می توان اقتصاد مقاومتی را به اقدام و عمل رساند.
فرماندار جاسک اظهار داشت: پرهیز از افراطی گری ، جناح بازی و تک روی از سیاست های جدی ماست و به کار گیری همه سلایق در عرصه مدیریت سبب مشارکت مردم و توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان جاسک نیز می شود.
احمدی بیان کرد: جاسک سرشار از ظرفیت ها و توانمندیهای پرشماری است که می تواند در مسیر توسعه و پیشرفت شهر و منطقه از آنها به نحو احسن بهره برد و امیدواریم در ادای تکلیف و وظیفه کوتاهی نکنیم.
وی تاکید کرد:از همه مدیران شهرستان می خواهم که اولویت کاری خود را تکریم ارباب رجوع در ادارات و نهادهای شهرستان قرار دهند و از آن مردم باشید و مردم داری کنید.
این مسوول تصریح کرد:همه باید تلاش کنیم تا دولت را از این مظلومیت خارج کرده و با انعکاس درست و به جای خدمات دولت در دستگاه های اجرایی و نهادهای مختلف، به کمک رسانه ها و مطبوعات به مردم نشان دهیم که این دولت در سه سال گذشته کارهای بزرگی را انجام داده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است