منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
شناسه خبر: 320553
گروه :خبر
untitled
 

معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه میناب:

مدیران دولت تدبیر و امید بایستی در چارچوب گفتمان اعتدال ارائه خدمت کنند

معاون استاندار و فرماندار میناب در جلسه شورای معاونین و بخشداران ومدیران فرمانداری ویژه میناب گفت: همه مدیران دولت تدبیر و امید بایستی در چارچوب گفتمان اعتدال ارائه خدمت نمایند و در خصوص ارائه دستاوردها و اقدامات دولت اهمیت کمتری از خود تلاش و دستاوردها ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، نخعی معاون استاندار هرمزگان با بیان اینکه همه مدیران بدنه فعال دولت از نمایندگان و ماموران دولت تدبیر و امید هستند و بایستی در روند اجرایی امور خود از گفتمان و برنامه ها به دولت تبعیت و بر این مبنا به ارائه خدمت به مردم بزرگوار بپردازند.

 

فرماندار ویزه میناب خاطر نشان کرد: شایسته نیست که در برخی از حوزه ای اجرایی شهرستان شاهد کم کاری ویا خدای ناکرده اهمال در اجرای امور باشیم و بایستی کارکرد مدیران در چارچوب برنامه های جاری کشور ودولت باشد و کم کاری از هیچ کسی پذیرفته نیست.

 

نخعی در ادامه اظهار داشت : هدف همه ما ارائه خدمت به مردم و فراهم اوردن رفاه برای هموطنانمان می باشد وباید پاسخگوی پست و جایگاه هی که در آن موطب به ارائه خدمت شده ایم باشیم و در این مقطع زمانی بدلیلمشکلاتی و کمبودهای که در شهرستان وجود دارد بایستی تلاشی مضاعف برای دستیابی به اهداف و برنامه ها خود داشته باشیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب برنامه ریزی و اجرای امور بر اساس یک نقشه راه و تعیین اهداف مشخصرا از لازمه های مدیریت هر سازمان دانست و ابراز داشت تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان بایستی این  موضوع را مورد توجه قرارداده و ارزیابی میزان موفقیت و اقدمات هر دستگاهی بر این اساس خواهد بود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عده ای از افراد که دلبستگی خاصی هم به منافع مردم ندارند سعی در بی ارزش و کم ارزش جلوه دادن اقدامات دولت محترم و خدمتگزاران به مردم را دارند و این نکته مورد توجه و تاکید بنده می باشد همه دستگاهها همانگونه که تمام تلاش خود را صرف انجام امور و ارائه خدمت به مردم می نمایند بر ارائه و اعلام این دستاورد ها به مردم نیز توجه داشته باشند و در دستور کارشان باشد.

 

معاون استاندار پیگیری و انجام اقدامات لازم برای رفع مشکلات مردم و شهروندان را از بدیهیات هر مجموعه ای دانست و نارضایتی مردم از عملکرد هیچ مجموعه یا مدیری قابل پذیرش نیست و بایستی دستگاههای اجرایی تمام توجهشان به حل مشکلات مردم باشد.

 

هر یک از بخشداران بخش های مختلف شهرستان در این جلسه به ارائه درخواستها و اقدامات انجام شده و برنامه های اجرایی حوزه اجرایی خود پرداختند.

 

لازم به ذکر است مقرر شد این شورا بصورت هفتگی با حضور معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان به جهت بررسی و پیگیری امور شهرستان تشکیل شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است