منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
شناسه خبر: 208364
گروه :خبر
رادمهر

فرماندار پارسیان اعتبارات مصوب ماده ۱۸۰ را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود : پیگیری دریافت این مبلغ از طریق مدیران اجرایی ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد رادمهر فرماندار پارسیان در گفتگو با پارسیان خبر گفت: اعتبارات ماده ۱۸۰ ظرفیت خوبی را برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ایجاد می‌کند که باید از آن به نحو شایسته استفاده کنیم.

 

 

وی اضافه کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ در اختیار مناطقی از کشور قرار می‌گیرد که از شاخص‌های کمتری در حوزه توسعه برخوردار باشند.

 

 

فرماندار پارسیان در ادامه گفت: امسال حدود ۱۵۱ میلیارد تومان از اعتبارات ماده ۱۸۰ به استان تعلق گرفته که از این میزان حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به شهرستان اختصاص داده شده و ضریب آن ۱.۷ دهم درصد می‌باشد که خود نشان از بالاتر بودن ضریب‌های شاخص پیشرفت در شهرستان دارد.

 

 

رادمهر تصریح کرد: بیشترین اعتبار در شهرستان امسال به بخش‌های آموزش، طرح‌های هادی روستایی و آب اختصاص یافته که امیدواریم در این سه بخش طرح‌هایی که در دست اجرا قرار دارد به سرانجام برسد.

 

 

فرماندار پارسیان در پایان تأکید کرد: مدیران اجرایی و دستگاه‌هایی که از ماده ۱۸۰ برای آنها اعتبار گذاشته شده باید اعتبارات خود را از طریق دستگاه‌های استانی خود پیگیری کنند.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است