منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 343604
گروه :خبر
212294_171

مدرسه دکتر حسابی شهر سردشت بشاگردبا کمبود آب شرب مواجه هستند هرچند که این مدرسه تخریبی لوله کشی شده است اما بشاگرد خصوصا سردشت باکمبود آب مواجه هستند و از بعد ازتعطیلات نورزی امسال تاپایان سال آب را برای دانش آموزان با تانکر خریداری می کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کدهاین روزها آنقدر به پدیده کمبود منابع آبی و نیاز به حفظ و استفاده درست از منابع آبی در شهرستان بشاگرد پرداخته می شود ، که در این گزارش دیگر نیازی نیست که به این معضل بزرگ پرداخته شود.

مدرسه دبیرستان دکتر حسابی در سردشت بشاگرد در سال جاری بیش از 120 دانش آموز دارد که در رشته های تجربی؛ انسانی و کاردانش مشغول به تحصیل می باشند که امسال در امتحانات نهایی 15 نفر انسانی که از 13 نفر همگی در خرداد قبول شدند که همچنین از15نفر تجربی 8 نفر قبول داشته است.

شهرستان بشاگرد بیش از 10 دبیرستان دارد که دبیرستان دکتر حسابی در لیست مداس تخریبی قرار داشته از این رو می طلبد مسئولان به این مهم توجهی ویژه داشته باشند.

این مدرسه به قدری فرسوده است که اگر یک تعمیر اساسی هم شود برای 4 الی 5 سال دیگر میشود از آن استفاده کرد اما مدارس چنین ردیف اعتباری ندارند و هرچند هم این مکان برای مدرسه بودن مناسب نیست و جای مناسبی قرار نگرفته است.

مدرسه دبیرستان دکتر حسابی بشاگرد مکانی برای جولان گوسفندان شده است به دلیل آنکه دیوارهای مدرسه بسیار کوتاه است و حتی محیط آن مناسب خوابگاه نیست و تهویه و سلف سرویس و آشپزخانه مناسبی ندارد.

این مدرسه شامل 9 کلاس است و این کلاس ها وسایل سرمایشی ندارند و همچنین وسایل سرمایشی خوابگاه های آن اصلا مناسب نیست.

مدرسه دکتر حسابی شهر سردشت بشاگرد با کمبود آب شرب مواجه هستند هرچند که این مدرسه تخریبی لوله کشی شده است اما بشاگرد خصوصا سردشت باکمبود آب مواجه هستند و در حال حاضر هرهفته تقریبا یکی الی دوساعت آب را باز می کنند و از بعد ازتعطیلات نورزی امسال تاپایان سال آب را برای دانش آموزان با تانکر خریداری می شود.

اگر امسال بارندگی نشود باز با مشکل نبود آب در مدارس بشاگرد مواجه خواهند شد که باز هم باید با تانکر آبرسانی شود هر چند هم قرار بود آب جگین انتقال به سردشت دهند اما تا عملی شدن آن شاید نوادگان ما استفاده کنند.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند