منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶
شناسه خبر: 238391
گروه :خبر
 

در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با استکبار در اصفهان؛

مدرسه ای که مدیرش اجازه راهپیمایی نداد!

در حاشیه راهپیمایی سیزده آبان اصفهان، دانش آموزان مدرسه هراتی اصفهان گفتند: مدیرمان اجازه حضور در راهپیمایی را به ما نداده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، روز 13آبان همه آمده بودند تا به استکبار و ایادی داخلی آنها بفهمانند هنوز بر شعار «مرگ بر آمریکا» اصرار داریم. چون رهبر معظم نقلاب فرمودند: خود را برای مبارزه با استکبار آماده کنید.
ما هم خود را آماده کردیم. از همه اقشار و مردم در راهپیمای این روز حضور داشتند. پیرتر ها آمده بودند تا با جوان ترها خاطراتشان را به اشتراک بگذارند. جوان تر ها آمده بودند تا بگویند اگر دشمن نگاه چپ به سوی انقلاب اسلامی داشته باشد قطعا چشمش را کور خواهیم کرد و کودکان هم آمده بودند تا بگویند ما سربازهای آینده امام خامنه ای هستیم.
اما خبرنگار ما در حین برگزاری این مراسم، به نکات جالبی برخورد کرد از جمله حضور دو زن خارجی که مو به مو صحبت ها، سخنرانی ، بیانیه و حتی متن سرود خوانده شده را پیاده کرده و با تلفن و همچنین شبکه های اجتماعی مخابره می کردند.
در طول مسیر راهپیمایی، به مدرسه هراتی می رسیم. و می بینیم که تعدادی از دانش آموزان از نرده ها بالا رفته اند و با در دست گرفتن پوسترهایی شعار مرگ برآمریکا سر می دهند. کنجکاوی ما بیشتر شد و به سمتشان رفتیم. محمد حسن می گفت خیلی به مدیر مدرسه اصرار کردیم که ما را با دانش آموزان مدارس دیگر همراه کند ولی ایشان می گوید «درستان مهم تر است»
علیرضا که با معرفی خانواده خود مشخص می شود پدرش یکی از نخبگان علمی استان است می گوید این که الان بالای نرده ها هستیم اگر ما را از مدرسه ببینند حتما تنبیهمان می کنند.
اما آنچه جلوه نمایی می کرد برگزاری پر شور این مراسم علیرغم کار شکن های زیاد صورت گرفته توسط نهادها و ارگان های مختلف بود.
حال جای این سوال باقی است آنهایی که به هر دلیلی میخواستند این مراسم برگزار نشود پاسخ خود را دریافتند؟

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است