منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
شناسه خبر: 354937
گروه :خبر
img_2734

جانباز مدافع حرم با اشاره به اینکه مدافعین حرم پولی دریافت نمی کنند گفت:انتظار پدرومادر وفرزندان به هیچ پولی نمی ارزد وچرا آنهایی که به پول عشق می ورزند از حرم دفاع نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛محمود مهدیارجانباز مدافع حرمدر یادواره شهدای مدافع حرم در روستای چهواز پارسیان گفت: در زمان جنگ هشت ساله افرادی بودند که می گفتند رزمندگان برای پول وسهمیه به جبهه های جنگ می روند واین داستان امروز نیز تکرار شده است که مدافعان حرم نیز برای پول می روند.

 

مهدیار با گلایه از برخی افراد که مدافعین حرم ورزمندگان جنگ هشت ساله را منتسب به پول گرفتن می دانند گفت:آنها نمی دانند که انتظار پدر ومادر وانتظار یک دختر وپسر چقدر می ارزد واگر پولی وجود دارد چرا آنهایی که به پول عشق می ورزند و حقوق های نجومی دریافت می کنندحاضر به نبرد با دشمنان نیستند.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی های شهدای مدافع حرم گفت:خصلت شهدای مدافع حرم این است که آنها در غربت شهید می شوند وبرای دفاع از کیان ایران اسلامی نبرد می کنند و اگر مدافعین حرم نبودند باید درهمدان وکرمانشاه با دشمن می جنگیدیم واینکه ما مسلمانیم واگر مسلمانی در عالم ندای مظلومیت سرداد وظیفه مسلمانی ماست که به کمک بشتابیم.

 

مهدیاردر پاسخ به برخی سخنان درباره اینکه چرا در سوریه باید بجنگیم،اظهار کرد:کشور ایران با کشورهای سوریه وعراق پیمان نظامی دارد وچرا کسی نمی گوید که آمریکا از فاصله هزاران کیلومتری در سوریه چه می خواهد واینکه سوریه در زمان جنگ هشت ساله کمک های تسلیحاتی به ایران برای پاسخ به حملات عراق انجام داد.

 

حانباز مدافع حرم به سخنان حضرت علی(ع) درخطبه27 نهج البلاغه اشاره وخاطرنشان کرد: آنجایی که دشمن خود را برای حرکت به سمت شما تجهیز می نماید،همان جا را برای مبارزه با دشمن انتخاب کنید وهمان جا دشمن را ازپای درآورید که اگر دشمن پشت مرز خانه های شما آمد دیگر پشیمانی وخسارت فایده ای ندارد.

 

وی با انتقاد از برخی چهره های سیاسی که قدرت نظامی لازم نیست افزود: افرادی که نداشتن قدرت نظامی را راه رسیدن به شکوفایی اقتصادی می دانند، آیا جرأت می کنند یک روز بدون محافظ از خانه بیرون بیایند.

 

مهدیار با جزیره ثبات خواندن ایران در منطقه واینکه ایران باقدرت درمقابل قدرت های غرب ایستاده است تصریح کرد:همه این اقتدار وامنیت به برکت خون شهیدان، ولایت مداری ملت ایران و قدرت امامت و ولایت است.

 

در ادامه حق شناس عضو کمیته تفحص شهدا نیز از خاطرات شهدائی که پس از سال ها توسط این

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند