منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
شناسه خبر: 329183
گروه :خبر
950325affffff

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد مدارس هیئت امنایی نماد مشارکت مردمی و همراهی اولیاء دانش آموزان با آموزش و پرورش دانست و افزود:در صورتی که مدیران این مدارس اولیاء را در اداره مدرسه مشارکت داده آنان را در جریان مشکلات مالی مدارس قرار دهند عزم مردمی برای رفع مشکلات و کمبودهای آموزشگاه دوچندان می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم؛ صداقت لشکری معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: مدارس هیئت امنایی نماد مشارکت مردمی و همراهی اولیاء دانش آموزان در بهبود بخشیدن به روند تعلیم و تربیت مدارس می باشند.

 

وی بیان کرد: در صورتی که مدیران این مدارس اولیاء را در اداره مدرسه مشارکت داده و آنان را در جریان مشکلات مالی مدارس قرار دهند عزم مردمی برای رفع مشکلات و در نتیجه رفع کمبودها دوچندان می شود.

 

معاون آموزشی افزود: مدارس هیئت امنایی در مقایسه با سایر مدارس عادی مشکلات مالی کمتری داشته و اجرای طرح های مختلف آموزشی با سرعت بیشتری انجام می شود.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: هرچند این مدارس مجاز به دریافت شهریه می باشند اما به هنگام ثبت نام دریافت هرگونه وجهی به جز هزینه کتاب و بیمه ممنوع بوده و فقط در صورت رضایت اولیاء دریافت شهریه هنگام ثبت نام بلامانع خواهد بود.

 

نشست هم اندیشی مدیران مدارس هیئت امنایی با حضور معاون اموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حاجی اباد در محل دفتر معاون آموزشی برگزار شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی