منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۴۱
شناسه خبر: 369635
گروه :خبر
_dsc1546

مدیر آموزش و پرورش ابوموسی در نشست شورای آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد اجتماعی به منظور پرورش و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جوامع به وجود آمده است و مدارس به عنوان خط مقدم تعلیم و تربیت و تامین این نیاز ها می باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین ، حجت الاسلام غلامرضا محب زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت:  آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد اجتماعی به منظور پرورش و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جوامع به وجود آمده است و مدارس به عنوان خط مقدم  تعلیم و تربیت و تامین این نیاز ها می باشند

وی اظهار کرد: این نهاد مهم و تاثیرگذار برای انجام صحیح رسالت و ماموریت خود نیازمند مشارکت فعال اولیاء و سایر شهروندان در فعالیتهای آموزشی و پرورشی می باشد.
مدیر آموزش و پرورش ابوموسی افزود: مشکلات آموزش و پرورش بدون مشارکت مردم قابل حل نیست چرا که دولت به تنهایی نمی تواند این نهاد اجتماعی، وسیع و مهم را اداره نماید و مشارکت فکری و عملی مردم امری اجتناب ناپذیر است.
محب زاده بیان کرد: امروزه در جامعه ما مشارکت مردم در امر تعلیم و تربیت، بیش از هر زمان دیگری ضرورت یافته است که این امر به علت جایگاه آموزش و پروش و نقش آن در توسعه ملی کشور است.
وی تصریح کرد: امروزه در جهان کشورهایی که توسعه یافته هستند، سرمایه گذاری اصلی و برنامه ریزی اساسی خویش را درتقویت و تحکیم آموزش و پرورش اختصاص داده اند.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: فرهنگ مشارکت در تمامی ابعاد اجتماعی، امری مولد و سازنده به شمار می رود اما چنین تاثیری مادام که در تربیت انسان یعنی آموزش و پرورش مطرح باشد اثری مضاعف بر جای می گذارد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت