منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۲۹
شناسه خبر: 326245
گروه :خبر
IMG15181942
 

مهرنشینان، بلاتکلیف درس خواندن فرزندانشان؛

مدارسی که اشک دانش آموزان را درمی آورند

درحالی بسیاری از شهروندان برای سکونت وارد مسکن مهر می شوند که فرزندان دانش آموز آنها برای ثبت نام مشکل دارند و آنها برای ثبت نام فرزندان خود در مدارس مسکن مهر با این پاسخ تکراری مواجه می شوند: جا نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛درحالی بسیاری از شهروندان برای سکونت وارد مسکن مهر می شوند که فرزندان دانش آموز آنها برای ثبت نام مشکل دارند و آنها برای ثبت نام فرزندان خود در مدارس مسکن مهر با این پاسخ تکراری مواجه می شوند:”جا نداریم”.

 

در واقع مشکلی که در این بخش وجود دارد این است که مدرسه سازی مانند بسیاری از امکانات موردنیاز مسکن مهر، در این شهرک متناسب با نیاز اجرا نشده است و در سال های اخیر که پروژه های مسکن مهر اجرا و واحدهای مسکونی به متقاضیان تحویل داده شد، اما زیرساخت های لازم و مورد نیاز شهروندان ازجمله مدرسه متناسب با نیاز در مقاطع مختلف تحصیلی احداث نشده است ودر حال حاضر شهروندان برای ثبت نام فرزندان خود با مشکل مواجهند.
برخی از آنان مجبور هستند برای ثبت نام فرزندان خود به مدارس داخل شهر مراجعه و ثبت نام کنند که این افراد برای بردن و آوردن فرزندان خود به مدرسه مشکل دیگری به نام سرویس مدارس دارند. از یک
طرف هزینه میلیونی سرویس مدرسه واز طرفی عدم رضایت رانندگان سرویس های مدرسه به تردد وسرویس دهی در شهرک مسکن مهر به دلیل ناامنی، کوچه ها و خیابان های خاکی، دست اندازها و… باعث بروز مشکلاتی برای آنان شده است.

 

پمدارس اندک باظرفیت محدود در شهرک پیامبراعظم (ص) بندرعباس امکان ثبت نام همه دانش آموزان ساکن در مسکن مهر را ندارند و این موضوع باعث شده است که دانش آموزان دچار ناراحتی های روحی و روانی شوند و نگران از ثبت نام نشدن در مدرسه هستند و می طلبد مسئولان مربوطه برای رفع دغدغه والدین دانش آموزان ساکن در مسکن مهر چاره اندیشی کنند.

 

یکی از ساکنان مجتمع 504 واحدی می گفت:امسال باید دخترم را در پایه ششم ثبت نام کنم اما در مدرسه مسکن مهر می گویند جا نداریم و داخل شهر هم بخواهیم ببریم که باید سرویس بگیریم که هزینه بر است و از مسئولان می خواهیم مشکل دانش آموزان مسکن مهر را مرتفع کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی