منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
شناسه خبر: 334962
گروه :خبر
13950130000753_PhotoA

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: ظاهراً مخالفان نصب بیلبوردهای ضدآمریکایی در سطح شهر فراموش کرده‌اند که گروه‌های تکفیری ازجمله داعش با سرمایه دولت‌های متحد آمریکا در منطقه آموزش می‌بینند و تجهیز می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قبله آمال عده‌ای در داخل غرب است، گفت: در جریان مذاکرات هسته‌ای نیز همین عده آب دهانشان راه افتاده و تصور می‌کردند غرب اکسیر نجات‌بخش کشور است.

وی با اشاره به اینکه اکنون نیز همین عده علیه نصب بیلبوردها و بنرهای با مضمون تقبیح حقوق بشر آمریکایی در هفته موسوم به این عنوان هجمه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: گویا این عده از خیانت‌ها و صدمات بی‌شمار آمریکا به کشورمان غافل شده‌اند.

*مخالفان بیلبوردهای ضد آمریکای فراموش کرده‌اند تکفیری‌ها با سرمایه چه کسی تجهیز می‌شوند

سلیمی از کودتای 28 مرداد، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران با 290 سرنشین، تحریک صدام به حمله و ادامه جنگ علیه ایران و هم‌پیمانی آمریکا با رژیم صهیونیستی به‌عنوان بزرگ‌ترین دشمن منطقه‌ای ایران به عنوان گوشه‌هایی از خصومت‌های آمریکا با ایران یاد کرد و گفت: ظاهراً مخالفان نصب بیلبوردهای ضد آمریکای در سطح شهر فراموش کرده‌اند که گروه‌های تکفیری با سرمایه دولت‌های دوست آمریکا در منطقه آموزش می‌بینند و تجهیز می‌شوند.

*آمریکا حامی رژیم عامل فاجعه مناست

وی به حمایت آمریکا از رژیم سعودی اشاره کرد و با یادآوری نقش این رژیم در فاجعه منا که به قربانی شدن بیش از 400 نفر از هموطنانمان منجر شد، اظهار داشت: وحشی‌گری آمریکایی‌ها در زندان‌های ابوغریب و گوآنتانامو از دیگر نمونه‌های رسوایی در عرصه حقوق بشر است.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی از حمایت آمریکا از قاتلان مردم یمن در بمباران‌های هوایی این کشور سخن گفت و تصریح کرد: آمریکا پس از انقلاب اسلامی نیز به تشویق منافقان و تروریست‌های داخلی جهت ترور مردم و مسئولان پرداخت که از جمله نتایج آنها شهادت 72 تن از دولتمردان، نمایندگان و چهره‌های خدوم در فاجعه انفجار هفتم تیر، ترور مقام معظم رهبری و ترور 17 هزار تن از مردم کشورمان است.

وی با اشاره به اینکه منتقدان نصب بیلبوردهای ضد آمریکایی در سطح تهران چشمان خود را بر روی جنایات آمریکا در عراق، سوریه و افغانستان بسته‌اند خاطرنشان کرد: تکفیری‌ها با تجهیز از سوی متحدان آمریکا در منطقه مردم غیرنظامی و بی‌دفاع منطقه را در مساجد و تکایا قطعه قطعه می‌کنند.

سلیمی با یادآوری مخالفت این غرب‌زدگان با نصب تابلوهای «صداقت آمریکایی» در زمان مذاکرات هسته‌ای و عهدشکنی‌های مکرر آمریکا در مذاکرات گفت: این عده آن زمان نیز می‌گفتند که امروز روز آشتی با گرگ است.

*مخالفان بیلبوردها اسلحه‌ آمریکایی‌ها را شاخه زیتون می‌بینند

وی ادامه داد: گویا منتقدان نصب بیلبوردهای ضد آمریکایی در تهران، عینک دیگری به چشم خود زده‌اند و اسلحه‌های آمریکایی‌ها را گل و شاخه زیتون می‌بینند که باید به آنها گفت چشم‌های خود را باید بشویند و به گونه‌ای دیگر بنگرند.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با ابراز شگفتی از تصور اینکه آمریکا که همواره به دنبال خدعه و نیرنگ و جنایت است از در آشتی با ما در بیاید، گفت: منتقدان نصب بیلبوردهای ضد آمریکایی در سطح شهر باید مطالعات تاریخی خود را افزایش دهند و به خاطر منافع جناحی منافع ملی را قربانی نکنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند