منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 288085
گروه :خبر
139405171053584405835644

در این روزهای آخر سال که همه ی مردم به فکر محیا کردن وضعیت زندگی خود هستند برای به استقبال سال جدید رفتن، اما متاسفانه رانندگان شرکتی مخابرات همچنان در پیچ و خم عدم پرداخت حقوق های معوقه خود هستند و دستشان خالی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، طی پیگیری های خبرگزاری هرمز برای پرداخت نشدن حقوق و مزایای 6 ماه اخیر رانندگان سخت کوش و پر تلاش مخابرات شهر بندرعباس توانستیم مقدار نا چیزی از آن را به عنوان دست گرمی وصول کنیم اما به نظر می رسد که هنوز خبرگزاری هرمز نتوانسته مفهوم خبر را خود را به مسئولین برساند متاسفانه کوتاهی از  مدیرعامل مخابرات هرمزگان می باشد، در واقع این مسئله نشأت گرفته از بی توجهی رئیس و مدیران ارشد مخابرات است.

 

در این روزهای آخر سال که همه ی مردم به فکر محیا کردن وضعیت زندگی خود هستند برای به استقبال سال جدید رفتن، این عزیزان زحمتکش تمام لحظات خود را با استرس به سر می برند چون همگی می دانیم که هر کاری در این روزها حتما پشتوانه مالی احتیاج دارد اما افسوس که حساب این زحمتکشان عزیز شهرمان تهی و خالی از این اصل می باشد.

 

همگی ما می دانیم که وقتی شخصی حقوق بگیر است برای این مبلغ که ماه به ماه به او پرداخت می شود کلی برنامه ریزی می کند حال بیاندیشیم که این بندگان خدا 6 ماه است با چه سختی و مشقتی روزهایشان را سپری می کنند و کسی از حالشان با خبر نیست.

 

سید رهام حسینی مدیرعامل مخابرات هرمزگان با کمال تأسف و تأثر اگر این مسئله برای شما هم اتفاق می افتاد چگونه به حل آن فکر می کردید ؟ پس گوشه ای از افکار خود را به این مسئله به ظاهر بی اهمیت اما در باطن فاجعه آمیز اختصاص دهید.

 

تا این کارمندان عزیز همشهری بتوانند از خجالت خانواده هایشان در بیایند در این ایام که تمامی کارمندان به غیر از حقوق ماه آخر عیدی و پاداش سالانه دریافت می کنند به همراه یک سری مزایای دیگر که این عزیزان حق مسلّم این 6 ماه را هنوز دریافت نکرده اند چه برسد به پاداش و عیدی ودر واقع می توان گفت عیدی و پاداش پیشکش حضور رئیسان، فقط حق الزحمه تلاش این 6 ماه را که از مهر ماه تا کنون است را به آنان بپردازید.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است