منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
شناسه خبر: 334080
گروه :خبر
425337781_41226

محیط بانانی که هیچگونه توجهی به شرح وظایف خود ندارند و در کمال ناباوری خود به صید شکار روی آورده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از بشاگرد نیوز ؛محیط بانانی که هیچگونه توجهی به شرح وظایف خود ندارند و در کمال ناباوری خود به صید شکار روی آورده اند.

 

براساس گزارشات مردمی ؛در شهرستان بشاگرد محیط بانانی که از اداره محیط زیست استان حقوق دریافت می کنند خود به همراه افراد دیگر به جای اینگه جلوگیری کنند از صید شکار و محیط زیست محیط بانان هم همراهی می کنند شکارچیانی که قصد تخریب محیط زیست را دارند.

 
در بشاگرد هرمزگان هر روز در همه ی روستاها یک یا چند نفر به کوه به شکار آهو ها می روند حتی المقدور یک بز کوهی را شکار می کنند و شکار بزکوهی را افتخاری بزرگ می دانند.

 
در این شهرستان بدلیل کوههای زیادی که دارد بزهای کوهی فراوانی در این منطقه زیست می کنند و صیادان بی رحم هر روز در حال شکار این حیوانات وحشی هستند.

 
در بیشتر روستاهای بشاگرد اسلحه های جنگی زیادی وجود دارد که توسط بسیج و سپاه در اختیار مردم قرار گرفته است برای حفظ حریم و ارزش های انقلابی و جلوگیری از ورود قاچاق مواد مخدر از استان سیستان بلوچستان وکرمان، ولی متاسفانه برخی از این سلاح های جنگی را برای نابودی محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین مردم شریف شهرستان بشاگرد جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از انقراض بزهای کوهی از دادگستری استان به استناد به ماده ۱۱ قانون شکار و صید متهم به این امر را به جرم شکار غیرمجاز پیگیری و محکوم نماید.

 
با توجه به تکرار نقص قانون از طرف شکارچیان غیر مجاز، اقدامی سریع جهت جلوگیری از انقراض و حفظ محیط زیست و کشتار بی رحمانه حیوانات از مسئولان استان و شهرستان بشاگرد را مطلبد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند