منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
شناسه خبر: 358296
گروه :خبر
164339_631

رییس اداه ثبت احوال میناب با اشار به انتخاب نام ثبت در سامانه وب این سازمان در میناب گفت: اسماء ” محمد و فاطمه ” رکورددارترین انتخاب نام و یکی از نام های پرطرفدار در میناب بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛نصرت عسکریان رییس اداه ثبت احوال میناب در گفتگو با میناب جنوب  با اشاره به میزان نرخ تولید در سال گذشته  در میناب گفت: بیشترین فراوانی نام برای پسران در میناب به محمد با ۲۶۶ مورد و نام‌های علی با ۱۴۹  مورد، حسین با ۱۲۷  مورد،  امیرعلی با  ۱۰۹ مورد و امیرحسین      با  ۱۰۰ مورد در این شهرستان به خود اختصاص داده است..

عسکریان همچنین بیشترین فراوانی نام برای دختران را برای نام فاطمه با  ۳۸۸ مورد عنوان کرد و گفت: نام‌های زهرا با ۲۴۲  مورد، زینب  با   ۱۶۷  مورد،  معصومه با  ۱۵۰  مورد و مریم   با  ۱۱۳  مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند..

وی خاطر نشان کرد: با توجه به میزان افزایش نرخ موالید در شهرستان میناب اسماء محمد و فاطمه به نسبت موالید افزایش نام در این شهرستان را به خود اختصاص خواهد داد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان