منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر: 224775
گروه :خبر

محمد بنا بار دیگر به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛بعد از ناکامی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی لاس‌وگاس، مسئولان فدراسیون کشتی تصمیم به ایجاد تغییرات در رأس کادر فنی این تیم گرفتند و برای کسب نتایج مطلوب در المپیک ریو قرار شد تا بار دیگر از محمد بنا، آقای خاص کشتی فرنگی که شاگردانش موفق به کسب3 مدال طلا در المپیک لندن شدند، برای هدایت این تیم دعوت شود.

بر همین اساس طی روزهای گذشته نامه‌نگاری‌هایی بین بنا و فدراسیون کشتی انجام گرفت و در نهایت روز گذشته محمد بنا برنامه‌هایش را به صورت کتبی در اختیار فدراسیون گذاشت تا مورد بررسی قرار گیرد.

امروز هم جلسه‌ای حضوری بین محمد بنا و رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد که بعد از بررسی برنامه‌های محمد بنا و تأیید جزئیات آن از سوی فدراسیون کشتی قرار شد تا بار دیگر بنا هدایت تیم ملی کشتی فرنگی را بر عهده گیرد تا در فرصت کوتاه باقیمانده تا المپیک ریو اوضاع این رشته را سر و سامان دهد. قرار است مرحله جدید اردوی کشتی فرنگی با حضور محمد بنا از 12 مهرماه آغاز شود.

به گزارش فارس، تیم ملی کشتی فرنگی ایران با هدایت محمد بنا در بازی‌های المپیک 2012 لندن موفق به کسب 3 مدال طلا شد تا بهترین عملکرد تاریخ ورزش ایران در این رشته ورزشی رقم بخورد. وی بعد از المپیک اعلام کرد از تیم ملی جدا خواهد شد، اما محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور وقت، از وی قول گرفت تا بماند و کار را ادامه دهد.

محمد بنا در مهرماه 91 و بعد از روی کار آمدن رسول خادم،‌ مدیر فنی وقت تیم‌های ملی فدراسیون کشتی، با اختیارات بیشتر دوباره به کشتی فرنگی بازگشت، اما 18 دی ماه 91 بار دیگر از این سمت کناره‌گیری کرد، اما بعد از گذشت حدود 11 ماه با توجه به نتایج نه چندان مطلوب این تیم در مسابقاتی که به میدان رفته بود، وی آمادگی خود را برای بازگشت به تیم ملی کشتی فرنگی اعلام کرد و 18 آذرماه 92 در زمان سرپرستی رسول خادم در فدراسیون کشتی بار دیگر بازگشت. اما مجددأ اردیبهشت ماه سال 93 و بعد از کسب عنوان سومی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان و پیش از جام جهانی کشتی فرنگی در تهران، در اعتراض به شرایط حاکم بر کشتی فرنگی، کناره‌گیری کرد تا ابتدا ناصر نوربخش به صورت موقت تا جام جهانی و سپس احد پازاج عهده‌دار این مسئولیت شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است