منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۱
شناسه خبر: 291074
گروه :خبر
hormoz

محسنی اژه‌ای در نشست خبری گفت: بحث تولیت رئیسی در آستان قدس جدی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محسنی اژه‌ای در نشست خبری خود با رسانه‌ها در پاسخ به سوالی در این رابطه که آیا مسئولان ارشد قوه قضاییه به جای مرحوم آیت الله واعظ طبسی به تولیت آستان قدس رضوی منصوب می شوند؟ آقای متنظری، دادستان کل می شوند؟ گفت: بله، صحبت تولیت آقای رئیسی است و این صحبت جدی است. البته هنوز ایشان نرفته اند و درباره  تغییر در جایگاه آقای منتظری هم موضوعی طرح نیست.

در روز وداع با پیکر آیت الله واعظ خراسانی موجی از گمانه زنی ها در باره نحوه اداره بزرگترین موسسه مذهبی ، فرهنگی و اقتصادی کشور به راه افتاد. هر کدام از شبکه های خبری به تناسب مواضع سیاسی خود چهره های مورد علاقه شان را به عنوان کاندیدای احتمالی تولیت آستان قدس مطرح کردند. رسانه های اصولگرا از افرادی مثل، ابراهیم رئیسی و آیت الله علم الهدی نام بردند برخی دیگر نیز نام ری شهری ، مهدی خاموشی و علی اکبر ناطق نوری را به میان کشیدند. در همین حال برخی از منابع نیز مدعی شدند که ممکن است از این به بعد آستان قدس رضوی به صورت شورایی اداره شود. به این معنا که تعدادی از افراد در شورای آستان قدس رضوی قرار می گیرند و یک نفر نیز سرپرستی شورا را بر عهده می گیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی