منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
شناسه خبر: 179808
گروه :خبر
13920229171337459549733-346x256

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت:محرمانه بودن اطلاعات بیانیه لوزان برای مردم خودمان قابل قبول نیست لذا انتشار گذاره برگ ایرانی نشان از عمل صادقانه ما و پاسخی به رفتارها و مانور های دشمنان است.

ابوالقاسم جراره، نماینده مردم مرکز بندرعباس و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با بیان اینکه تناقضات موجود در فکت شیت آمریکایی و بیانیه قرائت شده ایرانی  باعث سردرگمی مردم شده است، گفت:طبق تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فک شیت یاگذاره برگ باید هرچه سریع تر منتشر شود تا ابهامات موجود بر طرف شود.

وی با اشاره به انتشار اطلاعات بیانیه لوزان،اظهار کرد:محرمانه بودن آن برای مردم خودمان قابل قبول نیست لذا انتشار گذاره برگ ایرانی نشان از عمل صادقانه ما و پاسخی به رفتارها و مانور های دشمنان است.

جراره با تاکید بر اینکه باید مطالبی که در خصوص جزییات مذاکره بیان می شود باید به صورت مکتوب ارائه شود، افزود:اگر تناقضی در رفتار آمریکایی ها یا متن منتشر نشده و مطالبی که گفته می شود وجود دارد باید مورد بررسی قرار گیرد تا مردم ما بفهمند که با چه کسانی در حال مذاکره هستیم.

وی تصریح کرد:پذیرفتن شرط های مطرح شده از سوی آمریکا و لغو تحریم ها در طول زمان فضای  هسته ای ایران را تغییر می دهد لذا  تیم مذاکره کننده ایران باید هوشیارانه نسبت به ادامه مذاکرات اقدام کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه با از دست  غنی سازی باید قلب راکتور ارک  بازسازی و فردو را  تعطیل کنیم ، عنوان کرد: در صورت صحت فکت شیت آمریکایی جمهوری اسلامی ایران همه فرصت های هسته ای را در ازای چیزی که تحقق آن  معلوم نیست از دست می دهد.

وی با تاکید بر اینکه  باید در برابر خدعه و نیرنگ دشمنان هوشیار بود ، عنوان کرد:مذاکره کنندگان با استفاده از به اعتماد مردم  و مشاوره های دلسوزان باید توافقی که در آن منافع انقلاب و مصلحت مردم در نظر گرفته می شود، دنبال کنند.

جراره خاطر نشان کرد:توافقی که منافع جمهوری اسلامی ایران درآن دیده شود و خطوط قرمز ما رعایت شود می تواند موثر باشد و  توافقی که منافع نظام درآن لحاظ نشود قطعا پذیرفته نیست.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند