منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
شناسه خبر: 258650
گروه :خبر
13901021000235_PhotoA

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش از منتفی شدن محدودیت نام نویسی در رشته علوم انسانی در تهران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مهدی نوید ادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا بحث محدودیت برای رشته علوم انسانی منتفی شد؟»، اظهار داشت: آن چیزی که مطرح شد، انعکاس خبری غلط بود.

وی افزود: راهبرد مدیر کل آموزش و پرورش تهران این نبود که علوم انسانی را تضعیف و محدود کند، اما در عوض هدف ارتقای کیفیت بود که اتفاقات دیگری در این راستا رخ داد.

نوید ادهم در پاسخ به این پرسش که «موضوع محدودیت برای علوم انسانی در تهران کاملاً منتفی است؟»، خاطرنشان کرد: بله، این موضوع کاملاً منتفی شد.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «هرگونه تغییرات و اعمال محدودیت برای رشته‌ها مانند علوم انسانی باید در شورای عالی آموزش و پرورش مصوب شود؟»، تصریح کرد: بله، حتماً باید چنین اتفاقی بیافتد.

وی افزود: آن بحثی که اکنون در شورای عالی آموزش و پرورش مطرح است موضوع رشته‌های تحصیلی و بازنگری برخی رشته‌ها در متوسطه است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند