منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶
شناسه خبر: 256209
گروه :خبر
hormoz

محبوبیت دونالد ترامپ، نامزد پیشروی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بالا رفته و با افزایش 11 درصدی، میزان محبوبیتش به 39 درصد افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دونالد ترامپ 69 ساله و نامزد پیشروی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در حالی موفق شده میزان محبوبیت خود را 11 درصد افزایش دهد که اظهارات اخیرش علیه ورود مسلمانان به خاک آمریکا مناقشه برانگیز بوده است.

بعد از ترامپ، تد کروز با 18 درصد، مارکو روبیو با 11 درصد و بن کارسون با 9 درصد قرار دارند.

شبکه خبری فاکس نیوز که این نظرسنجی را انجام داده، گزارش داد تمامی این آمارهای جدید از 15 دسامبر 2015 و پس از مناظره انتخاباتی جمهوری خواهان در لاس‌وگاس به دست آمده است.

ترامپ در میان سایر نظرسنجی‌های ملی منتشر شده توسط موسسه نظرسنجی سیاست عمومی نیز پیشرو است به طوری که براساس این نظرسنجی‌ها، ‌وی در میان رای دهندگان جمهوری خواه با حمایت 34 درصدی روبروست و جب بوش، یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 2016 تنها 7 درصد از حمایت‌ها را داراست.

در وبسایت RealClearPolitics.com که میانگین نظرسنجی‌های عمده و اصلی ملی را منتشر می‌کند، ترامپ با 8 / 33 درصد آرا در راس سایر نامزدهای جمهوری خواه قرار دارد و پس از وی کروز با 6 / 16 درصد، روبیو با 4 / 12 درصد، کارسون با 11 درصد و بوش با 2 / 4 درصد قرار گرفته‌اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است