منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۴
شناسه خبر: 326917
گروه :خبر
13950319000744_PhotoA

نیروهای امنیتی کویت منزل وزیر اطلاعات سابق این کشور را به اتهام تلاش برای تغییر نظام کنونی کویت محاصره کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، منابع آگاه کویتی اعلام کردند نیروهای امنیتی این کشور منزل «عذبی الفهد» رئیس سابق سازمان اطلاعات کویت را امروز (چهارشنبه) محاصره کردند.

بر اساس گزارش روزنامه «القبس» کویت، نیروهای امنیتی کویت پس از آنکه نتوانستند الفهد را در منزلش در منطقه « ابوالحصانی» بیابند و به یکی از منازل دیگر وی در منطقه «البدع» رفتند، این منزل را محاصره کردند و به وی یک ساعت مهلت دادند خود را تسلیم کند .

بنا به گزارش مذکور، دادگاه کیفری کویت در پایان ماه گذشته عذبی الفهد را متهم کرد که قصد کودتا و تغییر نظام کویت را داشته است.

این ماجرا به دوم آوریل بازمی‌گردد زمانی که بیشتر کویتی‌ها بر روی تلفن‌همراه‌های خود پیامی از یک شماره ناشناس با این مضمون «دولتی غیر از دولت کویت» دریافت کردند و به کوتا علیه نظام کنونی کویت تحریک می‌کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی