منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱
شناسه خبر: 220100
گروه :خبر

اخیراً رمان های مسئله داری که در دولت قبل موفق به اخذ مجوز چاپ نشده بود، از سوی وزارت ارشاد دولت یازدهم بدون اعمال اصلاحیه مجوز چاپ گرفته است. این کتاب ها قرار است توسط «نشر چشمه» روانه بازار کتاب شود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، با روی کار آمدن دولت یازدهم تغییرات زیادی در وزارت ارشاد صورت گرفت که سمت و سوی این وزارت خانه را تغییر داد.

 

بعد از مجوز گرفتن بسیاری از آثار نویسندگان هجونویس و انتشارات حاشیه‌دار در وزرات ارشاد، برخی از نویسندگان به دنبال انتشار کتب خود برآمدند.

 

چندی پیش برخی رمان ها که در دولت قبل موفق به اخذ مجوز چاپ نشده بود، از سوی وزارت ارشاد دولت یازدهم بدون اعمال اصلاحیه مجوز چاپ گرفته است. این کتاب ها قرار است توسط «نشر چشمه» روانه بازار کتاب شود.

این رمان‌ها نیز مانند سایر رمان‌های منتشرشده توسط نشر چشمه، حاوی مطالب توهین‌آمیز و ضد دین است.

نشر چشمه پیش از این به خاطر انتشار داستان های خلاف موازین اخلاقی و با محتواهای جنسی لغو فعالیت شده بود که با حمایت های وزارت ارشاد در دولت یازدهم دوباره کار خود را شروع کرد.

نکته مهم در آثار نشر چشمه اعم از منتشرشده و منتشرنشده وجود توصیفات جنسی، ترویج روابط آزاد و غیراخلاقی میان زنان و مردان، تبلیغ و ترویج روابط نامشروع زنان متاهل و تبلیغ غرب‌گرایی با توجه ویژه به سبک زندگی غربی با توصیفات رنگارنگ از پوشش غیراسلامی زنان و دختران به چشم می‌خورد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است