منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۵۸
شناسه خبر: 176913
گروه :خبر
IMG-20150404-WA0036

علی کریمی هنرمند شهرستان میناب فعالیت هنری خود را از سال 70 با کار پانتومیم آغاز کرد و هم اکنون در حال آماده سازی مجموعه طنز دربست خنده است.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، علی کریمی بازیگر و کارگردان  مینابی با اشاره به اینکه دوران راهنمایی با طراحی چند کاریکاتورکار طنز را آغاز کردم، گفت:در سال 75  درکانون مسجدمحله به کارگردانی روح الله احدی اولین کار هنری خود را آغاز کردم  و یک سال نیز اولین گروه هنری به نام نخل را راه اندازی نمودم.

این هنرمند مینابی گفت: درسال 79 باگروه ذوالفقار  به جمع هنرمندان اداره ارشاد پیوستم و چهار سال بعد درسال 83به همراه ابراهیم پیل افکن برای کارهای دوربین مخفی وارد صداسیما  شدم.

وی با بیان اینکه در سال92به تهیه کنندگی حمیدزاده وارد ایتم نمایشی شوبندر شدم،  افزود: در سال93به کارگردانی عزیز قاسمی بازیگر ایتم های نمایشی شبکه نسیم استانی  شدم ودرحال حاضر در یک کارنمایشی کمدی تصویری به همراه سیدمحمدرودباری فعالیت می کنم.

کریمی اظهار کرد: هم اکنون در حال آماده سازی مجموعه طنز دربست خنده به کارگردانی مصطفی روشی و انتخاب بازیگری  می باشیم.

وی از حضور در میان مردم و خوشحال بودن آنها ابراز خوشحالی کرد و بیان داشت: اینکه تونستم درمیان مردم باشم از کوچک وبزرگ پیروجوان حس مسولیت دربرابر خنده های مردم روابط عمومی خوب اجتماعی بودن محبوب بودن در میان مردم خیلی حس خوب ودوست داشتنی برای من دارد و با مشاهده لبخند بر لب مردم برای من نعمت بزرگی است. 

این هنرمند مینابی خاطر نشان کرد: با هدفی که از دوران داشتم و  تشویق دوستان و خانواده تمامی مشکلات را ار سر راه برداشتم و برای حضور در عرصه  هنر و میان مردم چند موقعیت شغلی را از دست دادم.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی