منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
شناسه خبر: 220722
گروه :خبر
IMG_0045

مجمع عالی بسیج شهرستان حاجی آباد با حضور امام جمعه شهرستان و مسئولین شهرستانی و استانی در سالن اداره ارشاد اسلامی حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، سروان میرزاده جانشین ناحیه حاجی آباد در این همایش با اشاره به اینکه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ماموریت های بسیج جزو برنامه های اصلی این مجمع است بر فعالیت های صورت گرفته توسط کار گروه ها قدردانی کرد.

 
میرزاده در ادامه اظهار داشت: طرحهای راهبردی جهت جمع بندی و در مجمع ارائه می شود این دو طرح در خصوص مشکلات و معضلات جوانان در زمینه های ورزشی و مسائل فرهنگی می باشد.

 
میرزاده افزود: هر طرح در شهرستان بررسی و اجماع عمومی اقشار را در این مجمع بدست بیاورد در واقع مطالبه مردم است و مسئولین شهرستان موضف به پاسخگویی به مطالبات مردم هستند. میرزاده هدف از برگزاری مجمع را بررسی مشکلات و معضلات شهرستان که در خود شهرستان و با امکانات بومی قابل حل است.

 
وی افزود: مشکلات شهرستان در کارگروه های تخصصی که در قالب هشت کارگروه هرماه بررسی می شود و جهت مشکلات شهرستان راه حل هایی به وسیله نخبگان و کارشناسان شهرستان ارائه می دهند و در کارگروه تلفیقی به اجماع کارگروه می رسد و در قالب طرح به مجمع بسیج شهرستان که متشکل از مسئولین شهرستان و نمایندگان احاد اقشار بسیج است امروز به رای گذاشته می شود و در نهایت هر طرحی که بیشترین ارا را کسب کرد به مرکز راهبردی سپاه استان ارسال و در صورت تائید به سازمان بسیج ارائه می گردد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیارم حاجی آباد، در ادامه امام جمعه حاجی آباد به اهمیت کیفیت گرایی در برنامه های مختلف و بخصوص بسیج اشاره کرد .

 
حجت الاسلام والمسلمین روح اله مختاری با اشاره به نقش بسیج در عرصه های مختلف دفاع از نظام بر تداوم حضور در این میدان مهم تاکید کرد .

 
حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که یکی از دغدغه های ایشان نفوذ آمریکا به کشور است، افزود: شناخت نقشه استکبار مبارزه با اون امروز جهاد فی سبیل الله است اولا ، ما باید بدانیم که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دشمن اسلام، ملت ما و مسلمانان است و بعد نقشه های شوم اینها را بفهمیم و در صدد مبارزه با قلم، رفتار و کردار با صنعت و اقتصاد فرهنگ برآییم، امروز تکلیف ما این است که این جبهه مبارزه با مستکبر را در ایران و جهان اسلام به راه بیندازیم، باب مبارزه در خانه من و شما هم باز است با شبکه های مجازی و حقیقی و مجازی با استکبار جهانی مبارزه کنیم.

 
وی ادامه داد: امریکا می خواهد از توافقی که نه در امریکا و نه در ایران رد و قبول شدنش معلوم نیست در سایه همین توافقی که هنوز به جایی نرسیده وسیله ای برای نفوذ به ایران بسازند و مقام معظم رهبری فرمودند که ما این راه را قاطعانه بسته ایم و با تمام توان خود اجازه نفوذ سیاسی و اقتصادی و فرهنگی در کشور خود را نخواهیم داد.

 
حجت الاسلام مختاری در ادامه اظهار کرد: آمریکایی ها به دنبال نفوذ در سیاست و فرهنگ و اقتصاد کشور ما هستند و به دنبال نفوذ و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند اما این خواب و رویا یک خواب تعبیر نشدنی برای امریکایی ها است.

 
مختاری ادامه داد: عده ای به دنبال این هستند که باید با آمریکا ارتباط برقرار کنیم و فکر می کنند اگر با امریکا ارتباط برقرار کنیم مملکتمان گل و و بلبل می شود،این اشتباه محض است.

 
مختاری در ادامه بیان داشت: کشورهایی که تحت سلطه آمریکا هستند از جمله عربستان را امروز دارید می بینید وابسته کامل به آمریکا در این کشور پیشرفت تولید علم، اقتصاد و کدوم دانشمند همه چیز تعطیل است و وابسته محض به آمریکا است و حتی آب خوردنش هم وابسته به آمریکا است آمریکا در هر کشوری که نفوذ کند در آن کشور همه چیز تعطیل می شد و ملت ما دارد میبیند وضعیت این کشور ها را مرسی مگر تکیه نکرد بر شانه های لرزان آمریکا ولی دولتش دوامی نداشت و یک سال هم دوام نداشت مرسی و انقلابیونشان به ذلت افتادند و خون شهدایشان پایمال شد، این حاصل نفوذ سیاسی امریکا است.

 
حجت الاسلام مختاری مردم ایران را یک سد بسیار محکم در مقابل نفوذ امریکا دانست و افزود: واعتقادات عمیق مردم و عقلانیت انها سرآمد همه ی کشور هاست.

 
مختاری در ادامه تاکید کرد: ملت مسلمان ما هوشیار و جوانان بیدار هستند و به دشمن اجازه نفوذ ا را به این کشور نخواهند داد و ما باید حقایق به گوش مردم برسد و سد محکم در برابر نفوذ آمریکا به کشور شکل بگیرد سد راه نفوذ آمریکا به کشور روشنگری است . طرحی که به عنوان تئاتر خیابانی قرار است مطرح کردند یک طرح بسیار خوب یعنی ارتباط پیدا کردن با متن جامعه است و می تواند در بهترین قالبها پیام اسلام و انققلاب و موضوعاتی که حرکت پیش روی نهضت است را به گوش مردم برسانید بسیجیان امروز باید از غالب های شرعی مثل فضاهای مجازی که در اختیارتان است استفاده کنید و برای پیام اسلام کسترش دهید و از سرنش افراد وارفته نباید نا امید شد.

 
مختاری یاد آور شد: بسیجیان ما با نشاط در همه عرصه چه در عرصه سیاست و اقتصاد فرهنگ حضورپیدا کنید و این انقلاب متعلق به شما جوانان است و چشم مقام معظم رهبری و شهدای به دستان توانمد شما بسیجیان و نوجوانان می باشد.

 
در پایان طرح ساماندهی زمین های خاکی و تئاتر خیابانی در مجمع ارائه شد و هر دو طرح ارائه شده در مجمع بالاترین ارا را کسب کرد.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی