منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 282664
گروه :خبر
IMG_0072

مجمع عالی بسیج شهرستان حاجی آباد با حضور امام جمعه شهرستان و مسئولین شهرستانی در سالن اداره ارشاد اسلامی حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، میرزاده جانشین ناحیه حاجی آباد در این همایش با اشاره به اینکه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ماموریت های بسیج جزو برنامه های اصلی این مجمع است بر فعالیت های صورت گرفته توسط کار گروه ها قدردانی کرد.
میرزاده در ادامه اظهار داشت: طرحهای راهبردی جهت جمع بندی و در مجمع ارائه می شود این دو طرح در خصوص راه اندازی صندوق حمایتی از زنان و کودکان بی سرپرست و تشکیل حلقه های صالحین با محوریت فرهنگیان می باشد.
میرزاده افزود: هر طرح در شهرستان بررسی و اجماع عمومی اقشار را در این مجمع بدست بیاورد در واقع مطالبه مردم است و مسئولین شهرستان موضف به پاسخگویی به مطالبات مردم هستند.
میرزاده هدف از برگزاری مجمع را بررسی مشکلات و معضلات شهرستان که در خود شهرستان و با امکانات بومی قابل حل است.
وی افزود: مشکلات شهرستان در کارگروه های تخصصی که در قالب هشت کارگروه هرماه بررسی می شود و جهت مشکلات شهرستان راه حل هایی به وسیله نخبگان و کارشناسان شهرستان ارائه می دهند و در کارگروه تلفیقی به اجماع کارگروه می رسد و در قالب طرح به مجمع بسیج شهرستان که متشکل از مسئولین شهرستان و نمایندگان احاد اقشار بسیج است امروز به رای گذاشته می شود و در نهایت هر طرحی که بیشترین ارا را کسب کرد به مرکز راهبردی سپاه استان ارسال و در صورت تائید به سازمان بسیج ارائه می گردد.
در ادامه امام جمعه حاجی آباد به اهمیت کیفیت گرایی در برنامه های مختلف و بخصوص بسیج اشاره کرد .
حجت الاسلام والمسلمین روح اله مختاری با اشاره به نقش بسیج در عرصه های مختلف دفاع از نظام بر تداوم حضور در این میدان مهم تاکید کرد .
حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که یکی از دغدغه های ایشان نفوذ آمریکا به کشور است، افزود: شناخت نقشه استکبار مبارزه با اون امروز جهاد فی سبیل الله است اولا ، ما باید بدانیم که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دشمن اسلام، ملت ما و مسلمانان است و بعد نقشه های شوم اینها را بفهمیم و در صدد مبارزه با قلم، رفتار و کردار با صنعت و اقتصاد فرهنگ برآییم، امروز تکلیف ما این است که این جبهه مبارزه با مستکبر را در ایران و جهان اسلام به راه بیندازیم، باب مبارزه در خانه من و شما هم باز است با شبکه های مجازی و حقیقی و مجازی با استکبار جهانی مبارزه کنیم.
مختاری ادامه داد: عده ای به دنبال این هستند که باید با آمریکا ارتباط برقرار کنیم و فکر می کنند اگر با امریکا ارتباط برقرار کنیم مملکتمان گل و و بلبل می شود،این اشتباه محض است.
مختاری در ادامه بیان داشت: کشورهایی که تحت سلطه آمریکا هستند از جمله عربستان را امروز دارید می بینید وابسته کامل به آمریکا در این کشور پیشرفت تولید علم، اقتصاد و کدوم دانشمند همه چیز تعطیل است و وابسته محض به آمریکا است و حتی آب خوردنش هم وابسته به آمریکا است آمریکا در هر کشوری که نفوذ کند در آن کشور همه چیز تعطیل می شد و ملت ما دارد میبیند وضعیت این کشور ها را مرسی مگر تکیه نکرد بر شانه های لرزان آمریکا ولی دولتش دوامی نداشت و یک سال هم دوام نداشت مرسی و انقلابیونشان به ذلت افتادند و خون شهدایشان پایمال شد، این حاصل نفوذ سیاسی امریکا است.
حجت الاسلام مختاری مردم ایران را یک سد بسیار محکم در مقابل نفوذ امریکا دانست و افزود: واعتقادات عمیق مردم و عقلانیت انها سرآمد همه ی کشور هاست.
حجت الاسلام مختاری با اشاره به دو انتخابات مهم پیشرو تاکید کرد: همه مردم با حضور حداکثری خود و هم تشویق دیگران برای حضور در انتخابات زیرا انتخابات برای کشور ما که املقرای مردم سالاری دینی در دنیای امروز ایران است دارای اهمیت زیادی است.
مختاری افزود: باید مردم یک انتخاب آگاهانه داشته باشند ما برای تک تک رای که به صندوق می اندازیم مسئولیم در قیامت لذا تعلقات حزبی گروهی جناحی را کنار بگذاریم مصلحلت امروز کشور را در نظر بگیرم و ملاکهای امام راحل و مقام معظم رهبری می فرمایند را در نظر بگیریم.
مختاری یاد آور شد: بسیجیان ما با نشاط در همه عرصه چه در عرصه سیاست و اقتصاد فرهنگ حضورپیدا کنید و این انقلاب متعلق به شما جوانان است و چشم مقام معظم رهبری و شهدای به دستان توانمند شما بسیجیان و نوجوانان می باشد.
در پایان طرح راه اندازی موسسه خیریه باران بیشترین ارا مجمع را به خود اختصاص داد.

IMG_0045 IMG_0065 IMG_0072 IMG_0076 IMG_0079

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است