منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۴۲
شناسه خبر: 357495
گروه :خبر
img_9242_8324

فرماندار حاجی اباد از راه اندازی مجمع خیرین ایثارگر شهرستان حاجی آباد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در گفتگو با  خبر نگار پیارم  حاجی آباد ،  راه اندازی مجمع خیرین ایثارگر را امری بسیار نیکو دانست و اظهار داشت:مشارکت ایثارگران در رفع مشکلات ،اقتصادی و توانمند سازی سایر هم نوعان خود امری بسیار پسندیده و بجاست چرا که ایثارگران عزیز خود بهتر از مشکلات و نیازهای سایر ایثارگران اطلاع دارند و میتواند در راستای رفع مشکلات قدم بردارند.

جهانگیری افزود:خانواده های معظم شهدا و ایثارگران چشم و چراغ ملت ایران هستند و ما وظیفه داریم تمام همت و تلاش خود را جهت رفع مشکلات این عزیزان بکار بگیریم .

 صادقی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران حاجی آباد به تشریح تشکل خیرین ایثارگر پرداخت و گفت :هدف از راه اندازی این تشکل بهره گیری از ظرفیت خود ایثارگران در راستای ترویج فرهنگ ایثاروشهادت و رفع مشکلات مالی ،اقتصادی و توانمند سازی ایثارگران است.

صادقی اظهار داشت:این گونه تشکل ها بخوبی توانسته خلع برخی از قوانین در زمینه خدمات رسانی به جامعه بزرگ ایثارگر را مرتفع نماید.

صادقی افزود :شان و منزلت ایثارگران بسیار بالاست چرا که این عزیزان برای امنیت و آسایش ما از همه هستی خود گذشتند و امروز ما وظیفه داریم این جایگاه را حفظ کنیم و اینکه بینیم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با مشکلات اقتصادی و معیشتی روبرو هستند شایسته نظام و این قشر صبور و ایثارگر نیست.

حسن عباسپور رئیس مجمع خیرین ایثارگر استان نیز در این آیین ،اشتغال ودرمان را مهمترین دغدغه ایثارگران هرمزگان دانست و اظهار داشت:با راه اندازی این مجمع برا آن هستیم که با احداث درمانگاه خیر ساز ویژه ایثارگران و همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندان ایثارگربا همکاری خیرین استان مشکلات جامعه ایثارگری استان را به حداقل برسانیم.

در پایان نیز جانباز و آزاده حاج مراد حسن زاده از خیرین حاجی آباد ی بعنوان رئیس مجمع خیرین ایثارگر شهرستان حاجی آباد معرفی گردید.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است