منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۹
شناسه خبر: 261241
گروه :خبر
IMG_1126

حجت الاسلام تاج زاد امام جمعه رودان گفت: امروز مردم در سراسر کشور توقعشان از شورای نگهبان این است افرادی که ذره ای در فتنه۸۸ دست داشتند جایی در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه رودان در مراسم گرامیداشت حماسه ۹دی که با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم امروز همزمان در سراسر کشور در شهرستان رودان برگزار شد، گفت: با توجه به تحولات سیاسی، اجتماعی امروز جهان اسلام و خصوصا ایران اسلامی، مهمترین مسئله، بصیرت است، و مقام معظم رهبری بسیار در این چند سال اخیر به افزایش بصیرت مردم تاکید و سفارش کردند.

 

وی با اشاره به اینکه بصیرت فقط دانایی صرف ،هوش و ذکاوت نیست، اظهار کرد: بصیرت، دانایی همراه به ایمان است و این باور و ایمان باعث حرکت است نه آن حرکتی که همراه با هیجان ها و وسوسه های شیطانی باشد بلکه بصیرت همراه با فهم و ایمان است.

 

تاج زاد افزود: بصیرت این نیست که با چشم ببینیم بلکه بصیرت بینش عمیق درباره حقیقت است، حقیقتی که باعث می شود انسان در صحنه های سیاسی، تاریکی و آن غبارهایی که رهبر انقلاب به آن تاکید دارند کنار بزند و حقیقت را بشناسد.

 

وی ادامه داد: بصیرت یک سپر در برابر فتنه ها، خطرات، بلاهای روزگار است چه بسا افرادی متاسفانه در سال ۸۸ نتوانستند حق را از باطل جدا و تشخیص دهند و یک موضع گیری غافلانه و حساب نشده ای را علیه نظام و انقلاب بگیرند.

 

امام جمعه رودان با اشاره به اینکه فتنه۸۸ یک مسئله انتخاباتی و واقعه کوچکی نبود، تصریح کرد: جریانی که در دام این فتنه افتادند و خواستند نظام اسلامی را درهم بشکنند، به قصد حذف نظام اسلامی در هاضمه بین المللی بودند.

 

وی ادامه داد: امروز بعضی افراد متاسفانه از حماسه ۹دی به عنوان یک تجمع کوچک یاد می کنند در حالیکه حماسه ۹دی برای ملت ایران یک واقعه بزرگ و یوم الله است.

 

تاج زاد در خصوص اینکه فتنه ۸۸ واقعه ای نبود که یک روز و یکجا اتفاق افتاد، اضافه کرد: فتنه سال۸۸ از مدتها قبل توسط استکبار و عناصر داخلی برنامه ریزی شده بود، همانطور که رهبر انقلاب بارها به این مسئله اشاره کردند.

 

حجت الاسلام تاج زاد ادامه د اد: دشمنان اول در زمان رحلت امام خمینی (ره) آغاز فروپاشی جمهوری اسلامی را تدارک می دیدند ولی آن تشیع عظیم امام راحل را توسط مردم برگزار و حضور پررنگ ملت رادر انتخابات دیدند، ناامید شدند.

 

وی افزود: دشمنان و استکبار با برنامه ریزی چندساله برای سرنگون کردن نظام اسلام ایران سال ۸۸ با یک دسته از افراد جاهل داخلی با برنامه و هدایت آمریکا وارد میدان شدند، وقتی مردم عمق فاجعه رادر روز عاشورا دیدند، مشخص شد که برنامه ریزی آنها فقط انتخابات نیست بلکه دشمنی آنها با ائمه اطهار و اسلام است.

 

وی اضافه کرد: در آن شرایط حساس مردم به میدان آمدند و تمام نقشه های و توطئه های آنان را خنثی کردند و با حضور خود در صحنه، حماسه ۹دی را بوجود آوردند و تاکید کردند تا آخرین نفس و قطره خون پای ارزشهای اسلام و انقلاب می ایستند و در دفاع از رهبری و ولایت فقیه ذره ای عقب نخواهند کشید.

 

تاج زاد ادامه داد: مسئله تقلب در انتخابات یک تهمت به یک سازمان نبود بلکه آنها می خواستند نظام جمهوری اسلامی را به دروغ گویی متهم کنند،آنها با لجاجت و قدرت طلبی که داشتند می خواستند مقابل نظام اسلامی بایستند و برای دست یافتن به قدرت، به مصالح کشور و حقانیت این راه، پشت پا زدند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز مردم در سراسر کشور توقعشان از شورای نگهبان این است افرادی که ذره ای در فتنه۸۸ دست داشتند جایی در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان ندارند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان