منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
شناسه خبر: 291166
گروه :خبر
IMG13374215

از نمایندگان مجلس دهم انتظار می رود در جهت عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب که همانا تنها راه پیروزی در جنگ اقتصادی تحمیلی استکبار است،گامی بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛انتخابات هفتم اسفند با مشارکت۶۲درصدی مردم منجر به خلق حماسه سیاسی دیگری شد و ملت بار دیگر با مشارکت گسترده خود به جمهوریت نظام، اسلامیت نظام، اصل نظام و راهبردهای کلان ایران اسلامی رأی مثبت دادند.

بیش از همه هنر نظام اسلامی آنجا نمایان شد که مدعیان دروغین تقلب در سال۸۸هم آراء خود را به صندوق ریختند؛ و اینگونه خط بطلانی بر ادعاهای واهی خود کشیدند و قطعا و یقینا این درصد بالای مشارکت به نسبت همه کشورهای مدعی دموکراسی_ پشتوانه محکمی برای نظام اسلامی خواهد بود و راه را برای پیشرفت روزافزون و درون زا و رسیدن به تمدن نوین ایرانی اسلامی هموارتر خواهد کرد.
مع الوصف مردم در این میان به احسن وجه ادای تکلیف کردند اما مسئولان و نمایندگان منتخب ملت در دوره دهم مجلس، از اصولگرا تا اصلاح طلب و مستقل غالبا با شعار حل مشکل معیشت مردم به صحنه آمدند و اعتماد مردم را جلب کردند.

 

زین پس آنان مسئولند و ما مردم؛ و مردم ولی نعمت مسئولان و کشور در حوزه اقتصاد از مشکلات عدیده ای رنج می برد،  مردم در رکود بی سابقه به سختی روزگار می گذرانند، جوانان از نرخ بیکاری ۴۸.۷ درصدی در عذاب اند و صنایع داخلی و تولیدکنندگان ما یکی پس از دیگری به ورطه ورشکستگی کشیده می شوند.

 

سیاست درهای باز ما را به خام فروشی صرف بدل کرده و طمع برخی کشورها برای سوء استفاده از این سیاست اقتصادی غلط دولتمردان ایرانی را بیشتر کرده است از گشایش اقتصادی در پسابرجام و آفتاب تابان آقای پرزیدنت هم خبری نشد و باز چشم همگان به درون دوخته به قدرت درون زا ، اقتصاد مقاومتی؛و استحکام ساخت درونی نظام…و لااقل از نمایندگان مجلس دهم انتظار می رود در جهت عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب که همانا تنها راه پیروزی در جنگ اقتصادی تحمیلی استکبار است،گامی بردارند.

 

برای مطالبات بر زمین مانده امام مسلمین از مجلس شورای اسلامی کاری کنند و مفهوم قدرت درون زا، اقتصاد مقاومتی و استحکام ساخت درونی نظام را به خوبی فهم کنند و با عنایت به وظیفه نظارتی و تقنینی خود در مجلس کاری کنند.
آقایان و خانم ها؛ نمایندگان ملت در مجلس آینده به یاد آرید که برقراری عدالت اجتماعی از گفتمان های اصیل انقلاب اسلامی است هم در اظهارات اصولگرایان به چشم می خورد؛ هم مورد ادعای اصلاح طلبان است. هم موعود مستقل ها…

 

مبادا معیشت مردم قربانی سیاسی بازی،سیاسی کاری و درجه بندی های اشرافی مآبانه برخی شود و مبادا مسائل اصلی و فرعی با هم جابجا شود و در پازل کسانی بازی شود که مردم شهرستان ها را عقب مانده سیاسی خواندند در حالیکه خود شهرستانی اند؛ همچون سال۸۸؛ چون نتیجه بر وفق مرادشان نبود کشور را به آتش کشیده و تا لبه پرتگاه پیش بردند و اینگونه درس توسعه سیاسی به همگان دادند! همان هایی که در دولت های پس از جنگ معتقد به توسعه اقتصادی به مفهوم غربی بودند و له شدن عده ای زیر چرخ های اقتصاد را لازمه ی این توسعه یافتگی می دانستند و مبادا جای خادم و ولی نعمت باهم عوض شود.
مبادا تلاش ها به جای قرارگرفتن در مسیر سند چشم انداز۱۴۰۴،برنامه پنجم توسعه و تدوین برنامه ششم،بر مسیر منافع شخصی و حزبی و گروهی قرار گیردو مبادا در منظومه سیاسی برخی  مسئولان اسلام ناب محمدی(ص)،جای خود را به اسلام زر و زور،اسلام ثروت و قدرت و اسلام دهد.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی