منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
شناسه خبر: 288837
گروه :خبر
13941201000590_PhotoA

عضو ائتلاف اصولگرایان با اشاره به اینکه اقبال عمومی به اصولگرایی نشان شناخت مردم از خط اصیل انقلابی‌ است گفت: پیروز انتخابات توده مردم هستند و منتخبین مواظب باشند بازنده جریان نشوند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الله عبدالملکی عضو ائتلاف اصولگرایان با تأکید بر اینکه اکنون در مقطع حساسی از انقلاب اسلامی و در شرف ایجاد تمدن نوین اسلامی هستیم، اظهار داشت: کشورهای اسلامی منطقه و حتی برخی از ملت‌های دیگر جهان هم آماده مشارکت در این تمدن بزرگ هستند.

وی افزود: پیام هایی که از درون ایران به جهان مخابره می‌شود، در سرعت پیشرفت تمدن جدید اسلامی بسیار مهم است.

عبدالملکی با بیان اینکه انتخابات 7 اسفند پیامی جدی به جهان مخابره کرد، گفت: پیام این انتخابات این بود که هسته مرکزی انقلاب اسلامی پویاست و با سرعت به مسیر خود ادامه می‌دهد. همچنین در وهله اول، آماده‌باش جدی به همه ملت‌های جهان و نشا‌ن‌دهنده عزم ملت ایران برای پیمودن این مسیر پر پیچ و خم است.

وی ادامه داد: پیام اقبال عمومی مردم به اصولگرایی این است که مردم خط اصیل انقلاب اسلامی را می‌شناسند و به آن عمل می‌کنند، این نشان‌دهنده پیشرفت سریع اهداف انقلاب اسلامی است.

عبدالملکی با تأکید بر اینکه پیروز انتخابات توده مردم هستند و منتخبین باید مراقب باشند که بازنده این جریان نباشند، اظهار داشت: همه آنهایی که رأی آورده و یا نیاورده‌اند و تمام کسانی که رأی داده‌اند پیروزند، ولی کسانی که رأی آورده‌اند، اگر در مسیر مصلحت مردم و انقلاب حرکت نکنند، از مسندی که به دست آورده‌اند به نفع پیشرفت کشور استفاده نکنند، درگیر سیاسی‌کاری شوند و یا کشور را در هاضمه استکبار قرار دهند، قطعاً شکست خورده و بازنده این انتخابات خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از ضعف‌های مجلس دهم در حوزه اقتصادی است، خاطرنشان کرد: این مجلس تعداد اقتصاددان کمی دارد و همه اقتصاددان‌هایی که رأی آورده‌اند، آماده مشاوره به منتخبین مجلس دهم در حوزه اقتصادی هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند