منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰
شناسه خبر: 215619
گروه :خبر

نماینده مردم تهران در پاسخ به سوال دوم مبنی بر اینکه نظر شما درباره حکم مهدی هاشمی و زندانی شدن وی در زندان اوین بخاطر اتهاماتش چیست، گفت: الان در این زمینه نمی توانم حرف بزنم. بهتر است چیزی نگویم.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ علی مطهری نماینده مردم تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر که برای حضور در جشن بزرگ امید به سالن ورزشی شهدای روستای محمدآباد شهرستان علی آبادکتول سفر کرده است، در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری زرین نامه به 2 سوال پاسخ کوتاه داد.

وی در پاسخ به سوال اول که مجلس آینده و ساختار آن را به لحاظ گروه های سیاسی مختلف داخلی چطور می بینید، عنوان کرد: مجلس آینده هر چه باشد از این مجلس فعلی بهتر است.

وی به ارائه توضیحات بیشتر در این مورد نپرداخت و علیرغم درخواست ، دلایل خود را مبنی بر دفاع از سخن خود مطرح نکرد.

نماینده مردم تهران در پاسخ به سوال دوم مبنی بر اینکه نظر شما درباره حکم مهدی هاشمی و زندانی شدن وی در زندان اوین بخاطر اتهاماتش چیست، گفت: الان در این زمینه نمی توانم حرف بزنم. بهتر است چیزی نگویم.

گفتنی است علی مطهری فرزند استاد شهید مرتضی مطهری از متفکران برجسته شیعه در سال های نخست انقلاب اسلامی است که امشب برای حضور در این مراسم به همراه خانواده اش به شهرستان علی آبادکتول آمده بود.

وی در سال های گذشته نطق های جنجالی در مجلس داشته و مواضعی اتخاذ کرده که بیشتر به یک نوعی ساختار شکنی شباهت دارد و گاها خوراک خوبی برای رسانه های مغرض داخلی و معاند خارجی بوده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است