منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
شناسه خبر: 287027
گروه :خبر
1%20(11)

امام جمعه کیش گفت: مجلسی رقم بزنید که مرعوب استکبار نباشد، تابع فرامین رهبری،عصاره ملت، حافظ منافع کشور و خون شهدا و مدافع اسلام ناب محمدی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی خطیب جمعه کیش در خطبه های این هفته نماز جمعه کیش با گرامی داشت روز امور تربیتی ،افزود: تربیت انسان همان هدفی است که انبیا برای آن برانگیخته شده اند.

 

وی ادامه داد: هدف از خلقت بشر تربیت دینی و اسلامی  و اخلاق دینی است همانگونه که باید انسان بیاموزد و آن را عملیاتی کند زیرا افراد بیش از اینکه از کتب آموزش ببینند از رفتار دیگران می آموزند.

 

خطیب جمعه کیش، رفتارهای سوء، تکبر، اخلاق خودپسندانه، ضعف زبانی و رفتارهای غیر مودبانه را از مواردی دانست که در جامعه اسلامی جایگاهی ندارد.

 

وی تاسیس بنیاد جانباران و مستضعفان به فرمان امام راحل(ره) را گرامی داشته است و افزود: بنیاد جانبازان و مستضعفان از نهادهای ارزشمند کشور و دارای خدمات بسیار برای دو قشر جانباز و مستضعفان است.

 

حجت الاسلام علیدادی همچنین در ارتباط با انتخابات مهم و سرنوشت ساز که هم اکنون در سراسر کشور در حال برگزاری است ،اظهار کرد: انتخابات جزء لاینفک زندگی مردم ایران اسلامی از آغاز پیروزی شکوهمند انقلاب است. مردم ایران در سال های پس از انقلاب به تعداد این سال ها در انتخابات شرکت کرده اند.

 

وی بیان کرد: انتخابات یعنی توجه فعال, روشن و صریح به رای مردم  و نگاه مردم در مدیریت کشور، به همین دلیل است که پس از پیروزی انقلاب مردم با انتخابات زندگی کرده اند و هر باز نیز از این آزمایش و امتحان سربلند بیرون آمده اند.

 

امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه هر دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی دو کانون مهم برای کشور هستند تصریح کرد: ما به مجالسی نیاز دارم که در طراز جمهوری اسلامی ایران باشند.

 

وی تاکید کرد: به فضل خدا مردم متدین و فهیم ایران اسلامی کسانی را انتخاب خواهند کرد و مجلسی شکل خواهد گرفت که مرعوب استکبار نباشد؛ مجلسی استکبار ستیر که در مقابل قدرت های جهنمی و استکباری می ایستند و با بصیرت فتنه ها را تشخیص داده و به راحتی آن ها را خنثی می کند.

 

حجت الاسلام علیدادی با بیان اینکه مجلسی رقم خواهد خورد که در مقابل نفوذ نفوذی ها خواهد ایستاد و اجازه نخواهد داد دشمن در هیچ بخش از کشور نفوذ رده و خواسته خود را پیاده کند تاکید کرد: مجلسی رقم خواهد خورد که با خرد جمعی و تکیه بر توان داخلی در حل مشکلات به دولت کمک خواهد کرد.

 

وی در ادامه افزود: مجلسی که نه دولتی است نه ضد دولت، مجلسی که تنها بر طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی عمل خواهد کرد. قانونی که در آن تفکیک قوا مشخص شده است و هم هم افزایی قوای سه گانه در کنار هم برای پیشبرد اهداف کشور مشخص شده است.

 

امام جمعه کیش تصریح کرد: مجلسی که تابع فرامین رهبری، عصاره فضائل ملت، حافظ منافع کشور و حافظ خون شهدای گلگون کفن کشور، مدافع اسلام ناب محمدی خواهد بود و مناسب ترین قوانین را برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تصویب خواهد.

 

وی همچنین در ارتباط با مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: امید است به فضل خدا مجلس خبرگانی رقم بخورد که مرکز جمع کثیری از علمای دلسوز، عالم، زاهد و انقلابی که با قدرت و توان هر چه تمامتر در کهنار رهبر و نظامر قرار گرفته و کشور را از گذرگاه های سخت و حساس عبور دهد.

 

حجت الاسلام علیدادی اظهار امیداوری کرد و افزود: مجلس شورای اسلامی و خبرگانی شکل بگیرد که آگاه و دلسوز نظام اسلامی بوده تا با همکاری قوای سه گانه در کنار هم بتوانند در حساس ترین زمان کشور را به برترین شکل ممکن اداره کنند.

 

نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی و با حضور مردم و مسئولان متعهد جزیره کیش در حماسی ترین روز سال، 7 اسفند 94 مقارن با دو انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در مسجد خاتم الانبیا برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است