منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۵
شناسه خبر: 209472
گروه :خبر

مجتهد افشاگر پشت پرده خاندان آل سعود از وخامت وضعیت جسمی ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی و اداره بسیاری از امور توسط ولیعهد این کشور خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، “مجتهد” که از سوی برخی منابع به عنوان یکی از شاهزادگان سعودی و نزدیک به دربارمعرفی می شود، امروز شنبه در صفحه توییتر خود نوشت : پادشاه به دلیل مشکل جسمی نمی تواند پاسخگوی تماس های سران کشورها باشد، لذا آنها را به ولیعهد ارجاع می دهد.
این فعال عربستانی نوشت : برنامه روزمره پادشاه در “طنجه” عمدتا ورق بازی (بیش از 10 ساعت) است و هیچگونه برنامه سیاسی ندارد.

ملک سلمان به اپراتوری تلفن های قصر خود در طنجه فرمان داده تماس های سران کشورها را به ولیعهد متصل کنند چون به علت وضعیت عقلی اش نمی تواند درباره رویدادها تصمیم بگیرد.

وی افزود: پادشاه مغرب تعجب نمود وقتی با ملک سلمان آنهم درکشورش تماس گرفت تا انفجار شهر”ابها” را به وی تسلیت بگوید اما سلمان تماس را به “محمد بن نایف” حواله کرد.

این فعال عربستانی همچنین نوشت که در چنین وضعیتی اطرافیان پادشاه رکورد فساد اخلاقی را شکسته و دربار هزینه فساد آنان را تامین و دولت مصونیت کامل قانونی را برای آنان فراهم ساخته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است