منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
شناسه خبر: 337001
گروه :خبر
hormoz

شبکه خبری ای.بی.سی آمریکا گزارش داد: تحقیقات جدیدی نشان می دهد که دو هزار و ۴۰۰ پزشک آمریکایی به دلیل آزار جنسی بیماران مجازات شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ این شبکه خبری آمریکایی گزارش داد: بیش از دو هزار و 400 پزشک در ایالات متحده به دلیل آزار جنسی بیمارانشان مجازات شده اند؛ این گزارش یک تحقیق جدید است که برای نخستین بار بر روی پرونده های مختلف در 50 ایالت آمریکا انجام شده است.

این شبکه خبری آمریکایی در ادامه افزود: یافته‌های این تحقیق نشان از گستردگی مشکلی دارد که و می‌تواند به اندازه افشای برخی موارد سوء استفاده جنسی در کلیساهای کاتولیک، تکان دهنده باشد.
بر اساس تحقیقات تشکل ‘آتلانتا جورنال’، هیأت های پزشکی ایالتی که بر امور مربوط به پزشکان نظارت دارند، به بیش از نیمی از پزشکانی که در چنین پرونده هایی مجرم شناخته شدند، اجازه داده است که پروانه کار خود را حفظ کنند.
کری تیگاردین یکی از دست اندرکاران این تحقیق به شبکه خبری ای.بی.سی گفته است: با انجام این کار ما متوجه وجود یک ‘فرهنگ مخفی کاری’ شده ایم.
به گفته وی، با اتهام‌های آزار جنسی بیماران توسط برخی پزشکان در آمریکا، به گونه ای برخورد می شود که در مورد دیگران نمی بینیم؛ برخوردی مانند ‘جارو کردن آشغال ها به زیر فرش است.’
این رسانه با بیان اینکه تلاش خبرنگارانش برای گفت وگو با مسؤولان مربوطه و دریافت نظرات آنها در مورد این گزارش تاکنون به نتیجه نرسیده، خاطرنشان ساخت که حدود 900 هزار پزشک مجوز فعالیت در ایالات متحده دارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است