منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸
شناسه خبر: 190542
گروه :خبر

تنها پاسخی که به سؤالات متعدد متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش می‌توان ارائه کرد این است که هنوز مسئولان درخصوص زمان آزمون، منابع و رشته‌های مورد نظر به اتفاق‌نظر نرسیده‌اند و طبق اعلام آنها یک ماه دیگر نیز باید منتظرماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از تسنیم، آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش را شاید بتوان مهمترین خبر این وزارتخانه از ابتدای سال جاری تاکنون دانست که گستره وسیعی از مخاطبان را به‌عنوان متقاضیان شرکت در این آزمون شامل می‌شود.

هم‌اکنون اطلاع‌رسانی شفافی در رابطه با آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش صورت نگرفته است و همین موضوع باعث شده تا متقاضیان شرکت در این آزمون، رسانه‌ها را به‌عنوان تنها گزینه برای پاسخگویی به سؤالات متعدد خود بدانند اما مسئولان آموزش و پرورش نیز پاسخ لازم و مناسبی را به تماس‌های متعدد خبرنگاران برای پیگیری سؤالات داوطلبان، ارائه نمی‌دهند.

ابهامات در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش زیاد است و همین موضوع منجر به ایجاد سؤالات متعدد برای داوطلبان شده است. طبق اخبار اعلام شده از سوی مسئولان آموزش و پرورش قرار بود آزمون استخدامی تابستان امسال برگزار شود اما آن‌گونه که سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش حدود دو هفته قبل اعلام کرد، مطابق یکی از آئین‌نامه‌های سازمان مدیریت، آزمون‌های استخدامی باید به‌صورت سراسری و هر 6 ماه برگزار شود و بر این اساس در نظر دارند تا آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در آبان برگزار کنند.

بطحایی شب گذشته نیز در یکی از برنامه‌های تلویزیونی عنوان کرد: سازمان مدیریت هر 6 ماه آزمون استخدامی برگزار می‌کند و چون ما چندی پیش این اقدام را انجام داده‌ایم باید در 6ماهه دوم سال این آزمون را برگزار کنیم. درخواست ما از سازمان مدیریت این است که اجازه برگزاری آزمون در نیمه اول سال را بدهد تا در سال تحصیلی جدید پذیرفته شدگان بتوانند دوره یک‌ساله خود را در دانشگاه فرهنگیان شروع کنند. اگر سازمان مدیریت استدلال‌های ما را بپذیرد پیش‌بینی می‌شود این آزمون در اواخر مرداد برگزار شود.

پیگیری خبرنگار تسنیم از بخش‌های مختلف آموزش و پرورش از جمله مرکز سنجش این وزارتخانه و دانشگاه فرهنگیان در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی پاسخ روشنی را به‌همراه نداشت و تنها پاسخ این بود که هنوز زمان قطعی آزمون مشخص نیست، البته علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در سفر به خوزستان با رد اطلاعات اعلام شده در برخی از سایت‌های خبری در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت:‌ تا کنون هرچه درباره آزمون استخدامی جدید گفته شده صحت ندارد و زمان ثبت‌نام تا ماه آینده اعلام می‌شود.

البته سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در بازدید از مرکز روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به‌مناسبت هفته روابط عمومی در خصوص آزمون استخدامی گفته بود:‌ تاکنون مواد امتحانی آزمون، زمان برگزاری و شرایط آزمون را اعلام نکرده‌ایم، به اطلاع علاقمندان ورود به آموزش و پرورش می‌رسانم تا قبل از شهریور، فرآیند این آزمون استخدامی را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش اعلام خواهیم کرد.

تنها اطلاعاتی که در این مقطع زمانی می‌توانیم به متقاضیان انبوه شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ارائه کنیم، این است که هنوز هیچ اطلاعات جدیدی در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است و مسئولان این وزارتخانه در رابطه با تاریخ برگزاری آزمون، منابع و رشته‌های مورد نیاز به اتفاق نظر نرسیده و خبر جدیدی را اعلام نکرده‌اند و هنوز مشغول بررسی موضوع هستند، البته آن‌گونه که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون باید یک ماه دیگر یعنی تا تیر‌ منتظر ماند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است