منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
شناسه خبر: 370424
گروه :خبر
%d8%ab%d9%82%d9%81%d9%84-1-640x320

امام جمعه بندرلنگه ضمن انتقاد شدید ازقبض های نجومی آب گفت: این روزها قبض های میلیونی به درب خانه های مردم می برند اگرشب و روز هم لوله آب باز باشد هیچگاه اینقدر نمی شود درست است که آب گران شده ولی مصرف که اینقدرنیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز: آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه به پنجم آذر که مصادف از با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اشاره کرد وگفت: امیدواریم که همه مردم بتوانند یک بسیجی خوب و همیشه درصحنه باشند .

وی افزود: اخلاق و روش و صفات بسیجی باید سرلوحه همه آحاد مردم باشد چون بسیجی اخلاص، درکارنامه دارد و به فرمایش امام راحل بسیج لشکرمخلص خدا است.

امام جمعه بندرلنگه به دیدارهزاران نفر از بسیجیان با رهبرمعظم انقلاب اشاره کرد وگفت: بسیج لشکر انقلاب و مردم سالار دینی خواند وگفت بسیج بایدقدرتمند و در صحنه های مختلف حضور گسترده داشته باشد و باید برای بسیج برنامه ریزی های گوناگونی داشته.باشند تا در مقابل دشمن بتواندبایستد.

آیت الله رکنی به راهپیمایی عظیم اربعین را راه عشق و همراه بابصیرت دانست و بیان کرد: ما باید شکرگذار این نعمت الهی باشیم چراکه دشمنان چشم ندارند این راهپیمایی ۲۰میلیونی راببینند و همین امرسبب شدکه دست جنایت کاران ازآستین به درآمد و در حله عراق با بمب گذاری عده ای ازهموطنانمان رابه شهادت رساندند.

وی ضمن محکومیت این  عمل جنایتکارانه تصریح کرد: قبل از این هم درافغانستان دوبار درمسجد این کشور عملیات انتحاری انجام دادند که منجر به شهادت وزخمی شدن عده ای ازمسلمانان گردید و همه مسلمانان بدانندکه بمب به خود بستن وشستشوی مغزی دادن و رفتن به مسجد وخودرا منفجر کردن کار سختی نیست پیروان اهل دین هم میتوانند این کاررا هم انجام دهند ولی اینها عقل و دین دارند باید همه برادران مسلمان بدانندکه اینها از دین خارجند بلکه بدتر ازخارج خوارجند وبی عقلند.

خطیب جمعه بندرلنگه ضمن انتقاد شدید ازقبض های نجومی آب انتقادکرد وگفت: می گویند ۱۰درصد افزایش ولی من می گویم ۵۰٫درصد ولی نمیدانم چطوری محاسبه می کنند ولی این روزها قبض های میلیونی به درب خانه های مردم می برند که یکی از این قبض ها ۴میلیون و۱۹ هزارتومان می باشد.

وی اضافه کرد: در حالی که این افرادها بدهی قبلی هم نداشته و اگرشب و روز هم لوله آب باز باشد هیچگاه اینقدر نمی شود  درست است که آب گران شده ولی مصرف که اینقدرنیست مردم ما مردم خوبی هستند ادارات قدر این مردم را بدانند و از فرماندار و رئیس شورای شهر می خواهیم که بازرسی نمایند چراکه با این کار نظام را زیر سوال می برند.

امام جمعه بندرلنگه درپایان از وضعیت بازار اظهار نارضایتی کرد و گفت: بازارما بازار بی حالی است اگر یک قطره باران ببارد بازارتعطیل می شود و برقش هم قطع می شود واگر ترانس بسوزد مردم نمی گویند چرا؟

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور