منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
شناسه خبر: 303032
گروه :خبر
13941227000007_PhotoA

منتخب مردم هرمزگان در خانه ملت، به دیدگاه خود در خصوص دولت پرداخت و افزود: ما چک سفیدامضا به هیچ دولتی نمی‌دهیم، ما وکیل ملت هستیم، وکیل دولت نیستیم، ما باید حرف شما را بزنیم، مشکلات شما را بیان کنیم و حتی برخی جاها هم باید صدایمان را بالا ببریم و فریاد بزنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی‌آباد، حسین هاشمی‌تختی در جمع مردم شهر فارغان از توابع شهرستان حاجی‌آباد ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، اظهار داشت: حضور شما در پای صندوق‌های رای دل رهبری را شاد و دشمن را مایوس کرد.

 

منتخب مردم هرمزگان در خانه ملت، به دیدگاه خود در خصوص دولت پرداخت و افزود: ما چک سفیدامضا به هیچ دولتی نمی‌دهیم، ما وکیل ملت هستیم، وکیل دولت نیستیم، ما باید حرف شما را بزنیم، مشکلات شما را بیان کنیم و حتی برخی جاها هم باید صدایمان را بالا ببریم و فریاد بزنیم.

هاشمی‌تختی با بیان اینکه هدف از ارائه این‌ گونه بیان، حل مشکلات مردم است که گاهی مورد بی‌توجهی مسئولین امر قرار می‌گیرد، گفت: فریادزدن‌مان هم برای این نکته است که دولت مسائل و مشکلات را حل کند و حتی اگر نقدی هم می‌کنیم، برای این نیست که دولت را به چالش بکشیم، هدفمان کمک به دولت است که مشکلات حل شود و دولت به اهداف خود دست پیدا کند.

وی با تاکید بر این نکته که ما حتی به مدیرانمان نیز چک سفیدامضا نمی‌دهیم، بیان داشت: اگر کسی عملکرد خوبی نداشت، اگر کسی کار مردم را روی زمین گذاشت و مشکلات مردم را پیگیری نکرد، آنجا هم ورود خواهیم کرد و به تکلیفمان عمل می‌کنیم.

منتخب مردم بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس با بیان اینکه وابسته به هیچ گروه و حزبی برای توسعه و آبادانی هرمزگان نیستم ادامه داد: ملاک عمل، رای دادن یا ندادن به بنده نیست حتی اگر کسی به بنده رای هم نداده باشد و مخالف ما هم باشد، اگر متعهد و متخصص و فردی ولایت‌مدار نیز باشد و مشکلات مردم را پیگیری کند، ما در کنار او هستیم و حمایتش خواهیم کرد.

هاشمی‌تختی به مشکلات و معضلات مردم منطقه به‌ویژه جاده فارغان به بندرعباس اشاره کرد و افزود: در مورد کوتاه‌تر شدن مسیر جاده بندرعباس به فارغان که یکی از مهمترین زیرساخت‌های توسعه شهر فارغان محسوب می‌شود در آینده‌ای نه‌چندان دور با پیگیری‌های مکرر، امیدواریم تحقق پیدا کند.

وی  تصریح کرد: توجه کردن به پدافند غیرعامل برای منطقه فارغان، یکی از راه‌های توسعه جاده است و کار بسیار ضروری است، زیرا هم بحث گردشگری می‌تواند توسعه پیدا کند و هم ارتباط مجموعه بخش فارغان را تامین خواهد کرد و هم در مصرف سوخت صرفه‌جویی خواهد شد.

منتخب مردم هرمزگان در مجلس گفت: برای ساختن هرمزگانی آباد وابسته به هیچ جناحی نیستم و اگر مدیری عملکرد خوبی نداشت به تکلیفمان عمل خواهیم کرد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی