منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷
شناسه خبر: 217720
گروه :خبر
image297130

رئیس سازمان بسیج مستضعفین القای باور «ما نمی‌توانیم» را معبر اصلی دشمن برای نفوذ در افکار عمومی مردم ایران دانست و گفت: آنها تلاش می‌کنند بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی ملت ایران را منوط به برقراری رابطه با استکبار کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نهمین اردوی خانوادگی فرهنگی بصیرتی بسیجیان صدا و سیما که در مجتمع فرهنگی تفریحی زیباکنار برگزار شد، آمریکا را دشمن ملت های آزادیخواه و استقلال طلب دانست و گفت: بعد از فروپاشی شوروی دکترین اصلی آمریکا حاکمیت بر جهان بوده و این مسئله را به دنیا نیز دیکته کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیروزی انقلاب اسلامی را سرآغاز شکست هیمنه استکباری آمریکا خواند و تصریح کرد: محاسبات آمریکا با پیروزی انقلاب به رهبری امام خمینی به هم ریخت، چرا که این پیروزی با معادلات مادی سازگار نبود و متفکرین آنها مدتها بعد از مطالعه و تحقیق واژه قدرت نرم را ایجاد و بر اساس آن تعاریف جدیدی را ارائه کردند.

وی ادامه داد: غربی ها که با مفاهیمی مثل معنویت، توکل و کار برای رضای خدا، آشنایی چندانی نداشتند و برای آن در پدیده‌های مختلف نقشی قائل نبودند، پیروزی انقلاب را به نوعی طبق تفاسیر مادی با مفهوم قدرت نرم تعریف کردند.

نقدی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در عرصه سیاسی، نظامی، اقتصادی، رسانه ای، بین المللی و …  در محاسبات مادی برتری قاطع دارند، تصریح کرد: با اینکه تمام اهرم در اختیار دشمن است، چطور تفکر انقلاب در حال پیشروی است و تا کنون با همه دشمنی غرب و توان و تلاش آنها در کشورهای منطقه این تفکر انقلاب اسلامی است که قدرت را در دست دارد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب به سرکردگی آمریکا می خواهند جمهوری اسلامی ایران را به عنوان کانون جوشان آزادیخواهی و معنویت در جهان را متوقف کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تفرقه افکنی و نفوذ در انقلاب را دو دستور کار اصلی دشمن برای شکست انقلاب دانست و افزود: آمریکایی ها و اسلافشان گروه های تکفیری را برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان ایجاد کردند. آنها قصد دارند چهره اسلام را مشوه کنند و اسلامی خشن را به مردم جهان معرفی کنند و با این کار روند فزاینده گرایش مردم آمریکا و اروپا به اسلام را آهسته تر کنند.

وی القاء باور «ما نمی توانیم» را به عنوان معبر اصلی دشمن برای نفوذ در افکار عمومی مردم ایران، معرفی کرد و تأکید کرد: دشمن تلاش می کند، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی ملت ایران را منوط برقراری رابطه با استکبار کند و این باور را میان مردم گسترش دهد تا با این روش زمینه ورود و نفوذ خود را در کشور مهیا کند.

نقدی اظهار داشت: معبر خطرناک دیگری که دشمن بر آن تکیه دارد، ترویج این تفکر است که زندگی آرام، سعادتمند، شاداب و با نشاط در گرو سبک زندگی غربی است.

وی بدبختی، ناامنی، اوضاع نابسامان اجتماعی و بحران های خانوادگی را دستاورد سبک زندگی غربی برای مردم غرب دانست و گفت: در حالی که ملت ما با داشتن پشتوانه عظیم تفکر اسلامی و دینی در طول تاریخ نقش آفرین و پیشرو بوده، باید با این تفکر خطرناک مقابله کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: امروز رسالت رسانه انقلاب، مبارزه با این توهم است که راه سعادت در سبک زندگی غربی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند