منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۳۵
شناسه خبر: 318156
گروه :خبر
IMG_3303

استاندار هرمزگان گفت:نام گذاری هفتم تا دوازدهم تیر توسط مقام معظم رهبری با عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی از زکاوت ایشان است زیرا در این یک هفته هر روزش را شاهد جنایت های آمریکا هستیم و ما نباید این خباثت را فراموش کنیم و تنها ملتی که اقتدار آمریکا را شکست داد ملت ایران بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ،جاسم جادری استاندار هرمزگان در دومین جلسه شورای فرهنگ دفاع مقدس گفت: شرکت هایی که امکانات مالی دارند باید در ساخت یادمان های شهدای گمنام و مراکز فرهنگی دفاع مقدس کمک کنند.

 

جاسم جادری اظهار کرد: همه عزت و شرف ما به انقلاب و دفاع مقدس وابسته است ولی ما در نشر ارزش های دفاع مقدس کوتاهی کرده ایم و بیشتر دچار فعالیت های روزمره خود شده ایم.

 

وی افزود: مناسبت های دفاع مقدس باید واقعی و مردمی شود و در این راستا باید از کارهای کلیشه ای پرهیز کرد.

 

استاندار هرمزگان در بخشی از سخنان خود گفت: امروزه ملت ما به پشتوانه دفاع مقدس به حدی رسیده است که در خانه دشمن با او می جنگد و علی رغم همه ی تلاش های دشمن ما آمریکا را زمین گیر کرده ایم.

 

جادری در خصوص هفته حقوق بشر آمریکایی عنوان کرد: نام گذاری هفتم تا دوازدهم تیر توسط مقام معظم رهبری با عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی از زکاوت ایشان است زیرا در این یک هفته هر روزش را شاهد جنایت های آمریکا هستیم و ما نباید این خباثت را فراموش کنیم.تنها ملتی که اقتدار آمریکا را شکست داد ملت ایران بود.

 

وی تصریح کرد: روز 12 تیر و اسقاط هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا بر روی آب های خلیج فارس یک فاجعه ای بزرگ بود که باید آن را در سطح بین المللی مطرح کرد و برای این موضوع باید از سفرای کشور های خارجی برای شرکت در کنگره شهدای 12 تیر دعوت کرد.

 

جادری در خصوص عملیات بیت المقدس در سوم خرداد و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی ، گفت: نقش رزمندگان هرمزگان در این عملیات باید تبیین شده و به نسل جدید منتقل گردد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی