منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
شناسه خبر: 209996
گروه :خبر

این سخن یکی از سران عالی رتبه مملکت است.این یک نگاه تحقیر آمیز به روستاییان است، این گونه بیانات زیر سوال بردن فرهنگ روستاییان است.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ ندای بشاگرد منتشر کرد؛متاسفانه این گونه اظهار نظر که اخیرا از سوی برخی شنیده میشود که نمیتوان به راحتی و سکوت از کنار آن گذشت و هر روستایی که شنیده باشد قطعا نقدی یا اعتراضی بر آن دارد.

مگر روستاییان قابل احترام نیستند؟ مگر روستاییان عضوی از این سرزمین ایران نیستند؟ مگر روستاییان هیچ حق روستایی ندارند؟ مشکل آنها چیست که در مورد آنها باید اینگونه اظهار و نظر کرد؟

آیا میدانستید که از همت و تلاش همین روستاییان است که با همبستگی و همدلی در پای صندوق رای برخی ها رو به مقام های بالایی رساندند؟ آیا میدانستید که بعضی افراد از برکت همین روستاییان به نان و نوایی رسیده اند؟

از دل همین روستاها بوده اند که افرادی برخواسته و در راه حق و دفاع از ناموس خود شهید شده اند و اکنون نیز برخی ها مانند جانبازان و آزاده گان نه تنها مورد محبت قرار نمی گیرند بلکه از بی مهری زیاد نیز بی نسیب نیستند.

چرا باید با کلمات و جملات،  به روستاییان که افرادی پاک و متدین هستند توهین شود؟ شما خود مشاهده میکنید که در همه حماسه های انقلابی،  روستاییان با اتحاد و همبستگی حضور دارند و پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه هستند.

این پیام روستاییان شهرستان بشاگرد است.

ما به روستایی بودنمان افتخار میکنیم…

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی