منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
شناسه خبر: 295625
گروه :خبر
IMG_5726

عده ای که سال هاست برای تغییر تفکر باوراعتقادی گفتمان انقلاب اسلامی نماد های ما را نشانه رفته اند ،ریشه را درضعف تعبد می داند ومعتقد است درهرزمانی که روح تعبد ضعیف گشته بد خوردیم اما این دفعه این افراد گورخود را خود می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ مرتضی پیروی منش فعال رسانه هرمزگان دریادداشت نقادانه خود درپاسخ به عده ای که سال هاست برای تغییر تفکر باوراعتقادی گفتمان انقلاب اسلامی نماد های ما را نشانه رفته اند ،ریشه را درضعف تعبد می داند ومعتقد است درهرزمانی که روح تعبد ضعیف گشته بد خوردیم اما این دفعه این افراد گورخود را خود می کنند.

 

منشاء تمام بندگی درمقابل خدا عبد است ، سال هاست برخی بر ای تغییر باور نماد های تفکر اعتقادی ما گفتمان اسلام ناب تلاش می کنند این ها به خوبی میدانند تمام اعمال دینی ما برمبنای تقویم قمری است نباشد نماد های باوراعتقادی ما معنا و مفهوم پیدا نمی کند پس دارند آگاهانه ضربه می زنند.

 

برخی مدعی اند درعصرمدرنیته هستیم چرا براساس عصر بربری حرکت کنیم؟ و اگر کمی به تاریخ برگردیم یادمان می آید که کسی که با تقویم قمری مشکل داشت آن را به تقویم شوهنشاهی بر گرداند وبسیارضربه زننده شد.

 

ما بایستی بدانیم که اگرمودت داریم به گفتمان انقلاب اسلامی بایستی آنطوری عمل کنیم که آرمان واهداف تفکراعتقادیمان می خواهد خدا می خواهد.

 

انسان کامل کیست؟ کسی است که درباوراعتقادی طرفداران گفتمان اسلام ناب محمدی ذالقربی ست ،محبت با مودت جداست و مودت دوستی عمیق است چگونه باید پذیرفت افرادی که یک روزی دم از همراهی انقلاب میزدنند بخواهند اصل هویت وباورآرمانی خود را زیر سوال ببرند و کسی که مودت انقلاب را دارد که نباید از ادبیاتی استفاده کنند که دلخوری برای دلسوزان انقلاب بوجود بیاورد.

 

واقعا چه ویژگی وخصوصیتی باید همراهان تفکر گفتمان داشته باشند قطعا معرفت است باید کاری کنیم که امام خامنه ای از ما راضی باشند سرباز واقعی برای امام زمان باشیم و کمک کننده باید ملاک همراهی اش منویات وگفتمان آرمانی باشد نه اینکه بلند گوی دشمن ودنیای کفرباشد.

 

عبد باش تارب شوید چه شده؟ عده ای از شما به جای تلاش جهت حرکت به سمت کمال متاسفانه ادبیاتی را به کارمی بر یدکه حتی بعضی لات ولوط ها نیز آنرا قبول نکرده اند و تمام اعمال دینی ما برمبنای تقویم قمری است چرا بر خی تقویم شاهنشاهی را به دنبال زنده کردنش هستند چرا برخی عبودیت وبندگی را رها می کنند.

 

متاسفانه روحیه تعبد ازخیلی ها رخت بربسته ورفته که جلو رسول ا…عرض اندام می کنند؟ و لازم است افراد یادشان بیاید که ما کم شهدایی را نثار آرمان وگفتمان نکرده ایم که به راحتی ازدستش بدهیم .

 

ما شهدایی که رنگ خدایی گرفته بودن را داده ایماجازه نخواهیم داد هرگروهی با تفکر ملی مذهبی یا مدرنیته بیاید دهانش را باز کند وهرچه خواست برزبان بیاورد.

 

چون روح تعبد ازخیلی ها رفته تقویم قمری را منحصر به عصر بربری یا حجاب را یک امرشخصی واختیاری می داننددرحالی که حضرت فاطمه زهرا حجاب را یک موهبت الهی می داند چه شده ست که شما اینگونه حرف میزنید.

 

ما معتقدیم با اینگونه ادبیات گور خود را خود کنده اید ما که با تاریخ قمری عشق می کنیم عین یک معشوق به این موضوع مودت داریم چون برگرفته از باوردینی ماست
ما مطمن هستیم شما از افزایش مودت دنیا به سمت دین درهراسید شما از محرم وصفر می ترسید شما از فاطمیه می ترسید.

 

این را خوب بدانید اینگونه سخن گفتن ای تمام لیدرهای سران فتنه ریشه ای جزء ضعف درایمان برای شما چیزی دیگر ندارد شما کف روی آب هستید روح عوامانه ازشما رخت بر بسته ورفته به فکرخود باشید این توبمیر ی از آن توبمیری ها نیست و اگر روح بندگی داشته باشیم خدا عزت می دهد قطعا خدا یاری می کند کسی که روی تعبد خود کار کند.

 

انتهای پیام /ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است