منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱
شناسه خبر: 216116
گروه :خبر
nasim.mahdavi-20150524-0001

ما مردم ایران در هر جا که با هم اختلاف نظر و حتی مشکل داشته باشیم، باز هم در مورد اقتدار و امنیت کشورمان با کسی تعارف نداریم و یک صدا فریاد می زنیم: “ما اجازه نمی دهیم”.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ شهر من رودان منتشر کرد؛خیلی وقتها خیلی حرفها را به خیلی ها نمی توان گفت هر چند آن خیلی ها، دوست و محرم اسرار باشند.

خیلی وقتها خیلی چیزها را به خیلی ها نمی توان نشان داد هر چند آن خیلی ها دوست باشند و محرم اسرار.

خیلی وقتها خیلی…

گمانم همه ی مردم روی زمین جمله های بالا را قبول داشته باشند و البته عده ای به جای کلمه ی “خیلی ها” از عبارت “بعضی ها” استفاده کنند که در اصل موضوع یعنی “قرار نیست همه از همه چیز انسان سر در بیاورند” فرقی نمی کند. هیچ

کس نمی پذیرد در خانه ای زندگی کند که تمام دیوارهایش شیشه های مرئی و همه جای خانه اش از بیرون قابل دیدن باشد. کسانی که به آزادی و به اشتراک گذاری اطلاعات اعتقاد دارند و حتی بی حیا ترین آدمها هم نقاط و نکاتی در زندگی شان هست که تنها متعلق به خودشان (و حداکثر اعضای خانواده اش) است و اجازه نمی دهند کس دیگری (لااقل همه ی دنیا!) از آن باخبر شوند.

حالا چگونه است که کشوری مثل آمریکا با آن سابقه ی معلوم و مشهورش در انواع نامردی و جنایت به خودش اجازه می دهد از همه ی اسرار کشور آزاده ای مثل ایران سر در بیاورد؟! البته اگر بخواهد و تمام توانش را هم به کار گیرد (مثل این سی و چند سال که تمام زورش را می زند)، باز هم نمی تواند. یعنی تا زمانی که خدا را داریم و لطف امام زمان (عجل الله تعالی فرج) شامل حال این مملکت می شود و پشت رهبر عزیزمان ایستاده باشیم، این اتفاق نمی افتد و “اجازه نمی دهیم”.

دنیا بداند که “ما اجازه نمی دهیم”.

رهبر ما تنها نیست و تنها نخواهد بود؛ سید علی فرمود: اجازه نمی دهم؛ و این حرف ماست:  ما اجازه نمی دهیم.

اینکه آمریکا و دیگر زورگویان دنیا بخواهند هر لحظه ای که دلشان خواست به هر جای ایران اسلامی سرک بکشند را مگر در خواب ببیند

چون در عالم واقعیت جز ورود و نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به کشورها و افکار مردمان جهان چیز دیگری به چشم و گوششان نمی خورد…

ما مردم ایران در هر جا که با هم اختلاف نظر و حتی مشکل داشته باشیم، باز هم در مورد اقتدار و امنیت کشورمان با کسی تعارف نداریم و یک صدا فریاد می زنیم: “ما اجازه نمی دهیم”.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است