منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۱
شناسه خبر: 194409
گروه :خبر
pic-ramadan-93-Amazing-ir-14

خدای متعال راه را در ماه رمضان هموار کرده است ، ماه رمضان فرصت خوبی برای خودسازی است ،این ماه رمضان ماه ضیافت الله و لیله القدراست.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز، ماه رمضان فرصت خوبی برای خودسازی است . ما همان ماده خام هستیم که اگر روی خودمان کار کردیم وتوانستیم این ماده خام را به شکل های برتر تبدیل کنیم ، آن کار لازم در زندگی را انجام داده ایم . هدف حیات همین است .

ماه رمضان در هر سال ، قطعه ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما ، آن را وارد می کند وبه ما فرصت می دهد که خودمان را بر سر این سفره الهی در این ماه ، وارد بهشت کنیم . بعضی همان سی روز را وارد بهشت می شوند . بعضی به برکت آن سی روز ، همه سال را وبعضی همه عمر را .

بعضی هم از کنار آن ، غافل عبور می کنند که مایه تاسف و خسران است ؛ حالا برای خودشان که هیچ هر کس که ببیند این موجود انسانی ، با این همه استعداد و توانایی عروج و تکامل ، از چنین سفره باعظمتی استفاده نکند حق دارد متاسف شود .

خدای متعال راه را در ماه رمضان هموار کرده است وفضا را در ماه رمضان ، فضای خالی از معارض قرار داده است این روزه ای که شما می گیرید ، نفس و هواهای نفسانی را به زنجیر می کشد ؛ این عبادت ها ، این دعا ها ، این خشوع ها ، همان وسایلهمواری است که شما را فرسنگ ها جلو می برد و راهی را که در طول سال و ماه های دیگر گاهی یک متر یک متر باید طی کنیم ، اگر همت کنیم واگر خودمان را برسانیم ، در ماه رمضان این راه را فرسنگ فرسنگ طی کنیم ؛ لذا شما می بینید اولیای خدا از مژده رسیدن ماه رمضان خرسند می شدند واز فراق ماه رمضان اشک هایشان سرازیر می شد.

 

 

انتهای پیام /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی