منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
شناسه خبر: 179980
گروه :خبر
re71

استاد حوزه علمیه بندرعباس گفت: رجب ماه منزلت و ریشه در ارتباط خدا و بندگان است لذا باید باز از این فرصت استثنایی حداکثر استفاده را ببریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،حجت الاسلام لبخندان ، استاد حوزه علمیه بندرعباس در گفتگو با ندای ساحل با بیان اینکه خدای متعال برای انسان ها در ایام خاص برکاتی را در نظر گرفته است، گفت:ماه رجب یکی از پر فضیلت ترین ماههای سال است زیرا برکات و رحمت خدا شامل بندگان می شود.

وی با اشاره به قرار گرفتن لیله الرغایب در ماه رجب اظهار کرد: اولین شب جمعه  ماه رجب شب آرزوها و شب خواسته های ما از خدای متعال است.

لبخندان با بیان اینکه بندگان باید از  فرصت استثنای که خدای متعال برای ما در نظر گرفته است حداکثر استفاده را ببرند، تصریح کرد:خدای متعال از بندگان خوب خودش خواسته که ارتباطشان را با خدا بیشتر کنند که در رحمت خدا بر روی بندگان خدا باز می شود.

وی تاکید کرد: در این ماه ثانیه به ثانیه رحمت خدا سرازیر بندگانش می شود که نشان می دهد خدای متعال قصد آمرزش بندگانش  را دارد.

استاد حوزه علمیه بندرعباس با بیان اینکه رجب پلی برای رسیدن به ماه شعبان و رمضان است،خاطر نشان کرد: رجب ماه منزلت و ریشه در ارتباط خدا و بندگان است لذا باید باز از این فرصت استثنایی حداکثر استفاده را ببریم که در قیامت زمانی که ندا سر داده می شود کجا هستند اهل رجب خداوند ما را جزء رجبیون قرار دهد.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است